Armatura Sagra dostępna na Allergo

SAGRA 7

W naszym portfolio pojawiła się nowa seria armatury Sagra. Znajdziecie w niej baterie łazienkowe, kolumnę natryskową oraz dwa modele kuchenne, każdy dostępny w dwóch wykończeniach: klasycznym chromie oraz matowej czerni.

Sagra to klasyczna seria armatury, za pomocą której urządzimy łazienki i kuchnię. Do dyspozycji użytkowników są trzy rodzaje baterii umywalkowych, natryskowa oraz wannowa, która wyposażona jest w mechaniczny przełącznik funkcji. To wygodny w użyciu pierścień znajdujący się pod wylewką, w miejscu podłączenia węża natryskowego. Modele stojące mają niską klasę przepływu, dzięki czemu oszczędzają wodę, a co za tym idzie mają wpływ na obniżenie wysokości rachunków.

Kolumna natryskowa wyposażona jest w baterię i daje możliwość dostosowania strefy prysznica do indywidualnych potrzeb użytkownika. Regulowana wysokość deszczowni pozwala na dostosowanie jej do wzrostu, a funkcyjna słuchawka o trzech strumieniach umożliwia wzięcie komfortowej kąpieli.

Dwie baterie zlewozmywakowe można dopasować do zlewozmywaków o płytkich i głębokich komorach, tak aby ich codzienne użytkowanie było wygodne i bezproblemowe. Modele kuchenne to również baterie ekologiczne z małym zużyciem wody.