Dodaj drzwiom koloru z klamkami Kuchinox Tara

W nowoczesnym wnętrzu stawiamy na kolory! I to zarówno na duże ściany pomalowane farbami w radosnych odcieniach, jak i na małe dodatki w intensywnych barwach. Bez względu bowiem na to, którą opcję wybierzemy, kolory bardzo ożywiają przestrzeń, dodając jej niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru. Dlatego też marka Kuchinox proponuje swoim klientom klamki TARA do drzwi wewnętrznych posiadające wypełnienia o mocnych barwach.

Łagodne, owalne kształty oraz idealnie gładka powierzchnia produktów sprawiają, że modele TARA bez trudu odnajdą się w różnorodnych stylach wnętrzarskich. Możemy je śmiało montować w jadalni czy pokoju dziecięcym, ale też w salonie kosmetycznym czy ciekawym butiku odzieżowym. Słowem – wszędzie tam, gdzie chcemy wpuścić do pomieszczenia więcej koloru. Dobrym pomysłem jest umieszczenie ich na drzwiach białych lub szarych, wykorzystując zasadę kontrastu.

Wypełnienia klamek TARA dostępne są w czterech odcieniach:

  • soczystej pomarańczy
  • mocnej czerni
  • czystej bieli
  • klasycznego srebra

Klamki TARA stworzone są na szyldzie dzielonym. Szyldy dolne im dedykowane to: LO1_001S (szyld typu klucz), LO1_002S (szyld typu wkładka bębenkowa), LO1_003S (szyld typu WC). Produkty wykonano z wytrzymałego stopu znalowego, dodając wykończenie chromowane.

DANE TECHNICZNE

Wymiary: φ 50 mm
Długość rękojeści: 130 mm
Rozstaw otworów montażowych: 41 mm
Przeznaczenie: drzwi wewnątrzlokalowe o grubości 38-45 mm
Rodzaj rozety: nakręcana
Zestaw montażowy:
śruby przelotowe 2 szt., drewnowkręty 8 szt., trzpień (1 szt.)
CENA: 91,48 zł