Klamki z ceramicznymi uchwytami

FLORO, LILY i FENDO – KLAMKI DLA FASCYNATÓW WSI

Styl rustykalny bardzo mocno jest kojarzony ze wsią. To, co go bowiem cechuje, to przede wszystkim lekkość, prostota, naturalność oraz korzystanie z dzieł nawiązujących do tradycyjnego rzemiosła. W tak urządzone przestrzenie idealnie wpasują się klamki Kuchinox z ceramicznymi rękojeściami i krótkimi szyldami, czyli modele Kuchinox FLORO, Kuchinox LILY i Kuchinox FENDO.

STYL RUSTYKALNY – CO DO NIEGO PASUJE?

W przestrzenie rustykalne mocno wpisane jest drewno. Wykonane z tego materiału meble czy drzwi z powodzeniem mogą mieć naturalne spękania i inne niedoskonałości. Ich dobrym uzupełnieniem będą wspominane już wytwory tradycyjnego rzemiosła, takie jak ceramika, naturalne tkaniny i dodatki typu stół z nogami ze starej maszyny do szycia czy żelazka z „duszą”. Kolorystyka w stylu rustykalnym powinna być jak najbardziej naturalna. Przeważają więc tu brązowe odcienie drewna, błękity, szarości i czyste biele.

KLAMKI KUCHINOX – IDEALNE DO RUSTYKALNYCH WNĘTRZ

Modele Kuchinox FLORO, Kuchinox LILY oraz Kuchinox FENDO wyróżniają się m.in. ceramicznym, opływowym uchwytem, idealnie układającym się w dłoni. Pozostałe ich elementy wykonano ze znalu, czyli wysokiej jakości stopu cynku i aluminium, który będzie bezproblemowo służył przez długie lata.

Floro – klamka

Pierwszy z produktów – FLORO – na białej ceramice posiada nadrukowany delikatny kwiatek, który ciekawie ozdobi wnętrze, jego szyld ma wykończenie chromowane. Klamka LILY to uchwyt z czystej, białej ceramiki i szyld w kolorze starej stali. Z kolei model FENDO to spękana struktura kremowej ceramiki, uzupełniona o szyld patynowy.

Floro – klamka