Stilo – wyjątkowe kolumny w stylu retro

STILO_NEWS

Kolumny natryskowe Stilo to wyjątkowe modele dla wyjątkowego klienta. Ponadczasowy chrom doskonale sprawdzi się w tradycyjnych łazienkach, natomiast wykończenie w mosiądzu antycznym podkreśli wyjątkowy charakter łazienki urządzonej w stylu retro. Jej antyczny styl podkreślają oryginalne, osobne do wody ciepłej i zimnej pokrętła. Tworząc przestrzenie kąpielowe w niepowtarzalnym stylu retro, do wyboru mamy szereg dodatków i dekoracji, takich jak np.: lustra w złotych ramach.

Najciekawsze efekty można uzyskać, łącząc w aranżacji wnętrz elementy stylowe z nowoczesnymi, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby kolumny Stilo z baterią zaistniały również w takich łazienkach.

Wykończenia w jakich dostępne są kolumny pozwalają na kolorystyczne dopasowanie baterii łazienkowych znajdujących się w kolekcji Stilo, dzięki czemu zyskamy spójność w aranżowanej przestrzeni kąpielowej.

W kolumnach natryskowych możliwa jest regulacja wysokości deszczownicy, którą bez problemu dopasujemy do wzrostu użytkownika, a wyposażenie baterii w ceramiczny przełącznik umożliwia przekierowanie wody z deszczownicy na słuchawkę i na odwrót nawet przy niskim ciśnieniu strumienia. W zestawie z kolumnami znajdziemy również rozciągliwy wąż z systemem antyskręt zapobiegającym jego plątaniu oraz słuchawkę z delikatnym strumieniem deszczowym.