Szeroka gama akcesoriów kuchennych

AKCESORIA_NEWS

Akcesoria kuchenne to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie porządek i lubią mieć wszystko w zasięgu ręki. W niewielkich kuchniach sprawdzą się uchwyty i pojemniki wieszane na relingach, które pozwalają na zachowanie większej powierzchni blatu roboczego. Akcesoria wolnostojące z kolei umożliwiają swobodne przestawianie niezbędnych przyborów kuchennych, aby ułatwić wykonywanie codziennych czynności.

W ofercie Kuchinox pojawiały się relingi wraz z przeznaczonymi do nich akcesoriami, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: białej, szarej i czarnej. Szeroka oferta daje możliwość skomponowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb zestawu, natomiast osoby niezdecydowane mogą wybrać gotowy zestaw.

Do wyboru mamy:

Czarne, wolnostojące akcesoria stalowe, ze względu na swój elegancki i loftowy charakter, idealnie pasować będą do kuchni nowoczesnych i urządzonych w surowym klimacie.  Podstawka na gorące naczynia zapobiegnie nieestetycznym oparzeniom blatu, pojemnik pozwoli na wygodne odsączenie pozmywanych sztućców, a stojak umożliwi wygodne korzystanie z papierowych ręczników.