Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Dozowniki kuchenne

Dozowniki – ceramiczne pojemniki w dziesiątkach modnych odcieni

Choć stanowi niewielki dodatek, potrafi zupełnie odmienić charakter pomieszczenia. Mowa o dozowniku do mydła. To podstawowy i nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni i łazienki. Bez względu na stylistykę pomieszczenia, odpowiednio dobrany dozownik wprowadza do niego spójność, tworząc harmonijną aranżację. Modele dostępne w ofercie Kuchinox wyróżniają się oryginalną, funkcjonalną formą i utrzymane są w różnych kolorach.

Dozowniki do mydła – wytrzymałe i wygodne

Dozowniki do mydła pełnią nie tylko funkcję użytkową, ułatwiając codzienne mycie rąk. Dodatkowo fantastycznie zdobią pomieszczenie, ujednolicając jego aranżację lub wprowadzając ciekawy wyróżnik. Dostępne są dozowniki o rozmaitych kształtach. Nie należy jednak zapominać, że pojemnik powinien być przede wszystkim wytrzymały i wygodny w użytkowaniu.

Dozownik do płynu do naczyń ceramiczny

Choć dozowniki najczęściej stosowane są w łazience, świetnie sprawdzają się również w innych miejscach. Coraz częściej wykorzystuje się je w kuchniach, umieszczając w nich płyn do mycia naczyń. Takie rozwiązanie sprawia, że zmywanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dozowniki do płynu do naczyń znacznie podnoszą więc komfort użytkowania strefy zmywania. Wpływają też na estetykę całego pomieszczenia. W końcu elegancki pojemnik wygląda znacznie lepiej niż kolorowa butelka z płynem. Wszystkie oferowane przez Kuchinox modele są ceramiczne. Dzięki temu cechują się odpornością na zarysowania i działanie wysokich temperatur.

Dozowniki – najnowsze trendy w kolorystyce

Dostępne są różne wersje kolorystyczne produktów. Czarne dozowniki do mydła świetnie sprawdzą się we wnętrzach industrialnych, glamour czy total black. Dozowniki do mydła szare wpiszą się w charakter pomieszczeń typu loft. Będą też idealnym wyborem do kuchni urządzonych w odcieniach ziemi. Godne uwagi są też modele białe i beżowe. Co warte podkreślenia, większość dozowników Kuchinox posiada specjalny, wyprofilowany otwór, w którym można umieścić gąbkę do mycia naczyń.