Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Haczyki

Haczyk kuchenny – detal, który przyda się w każdej kuchni

Choć stanowią często niezauważalny detal, ich rola w mieszkaniach jest nie do przecenienia. Mowa o haczykach kuchennych. Zawiesza się je na ścianach, drzwiach lub szafkach, a wykorzystuje do przechowywania ściereczek, ręczników lub kuchennych rękawic. W ofercie Kuchinox dostępne są praktyczne, uniwersalne haczyki, dzięki którym zachowanie porządku jest łatwe, a korzystanie z kuchni wygodne.

Haczyki na drzwiczki lub szufladę od Kuchinox

Haczyki na drzwi lub szufladę są najbardziej uniwersalne spośród wszystkich tego typu elementów. Można jest zawiesić w dowolnym miejscu, bez konieczności wykonywania otworów w ścianach czy drzwiach. Haczyk, za sprawą swojej konstrukcji i precyzyjnego wyprofilowania, doskonale trzyma się powierzchni mebla i dobrze spełnia swoje zadanie. Modele oferowane przez Kuchinox są bardzo wytrzymałe i stabilne. Wykonano je z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Można zawiesić je na elementach o grubości do około 1,8 cm.

Haczyki – zastosowanie

Haczyki kuchenne należą niewątpliwie do najbardziej praktycznych akcesoriów kuchennych. Umożliwiają domownikom wygodne odwieszanie nie tylko ściereczek lub ręczników, ale też fartuszków, rękawic czy naczyń. Zawieszone pod szafkami mogą służyć do przechowywania kubków lub pojemników na sztućce. Ciekawym rozwiązaniem jest również zawieszenie na nich roślin w doniczkach lub aromatycznych ziół. Pachnąca mięta, świeża bazylia lub modne sukulenty będą piękną ozdobą każdej kuchni.

Nowoczesne haczyki na reling

W ofercie Kuchinox dostępne są również haczyki na reling. To najbardziej funkcjonalny produkt tego typu na rynku. Posiada praktyczną półeczkę, którą można wykorzystać w celu wyeksponowania roślin, oraz uchwyt na papierowy ręcznik. Haczyki na reling pozwalają zaoszczędzić miejsce w kuchni i zachować w niej porządek. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: białej, szarej i czarnej. Producent udziela na nie dwuletniej gwarancji.