Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Akcesoria na ręczniki kuchenne

stojaki i uchwyty niezbędne w każdej kuchni

Przydają się podczas sprzątania, mogą służyć do mycia okien, pozwalają szybko zetrzeć rozlany napój. Ręczniki kuchenne to produkt, bez którego trudno wyobrazić sobie kuchnię. Usprawniają codzienne sprzątanie i przydają się w nagłych wypadkach. Są niezastąpione podczas imprez domowych i mycia naczyń. Dlatego stojaki na ręczniki kuchenne to niezbędny element wyposażenia każdego mieszkania. Różne rodzaje uchwytów dostępne są w ofercie Kuchinox.

Stojak na ręcznik papierowy wolnostojący

Stojaki wolnostojące to najbardziej praktyczne akcesoria na ręczniki kuchenne. Można umieścić je w dowolnym miejscu i swobodnie przestawiać w zależności od potrzeb. Ich użyteczność sprawia, że korzystanie z nich jest jednym z najchętniej wybieranych sposobów na przechowywanie ręczników kuchennych. W naszej ofercie znajdziesz m.in. stojak na ręcznik papierowy czarny, który świetnie sprawdzi się w każdej współczesnej aranżacji.

Uchwyt na ręcznik papierowy

Aby zaoszczędzić miejsce na kuchennym blacie, można zdecydować się na zamontowanie uchwytu na ręcznik papierowy. Zawiesza się go zwykle pod kuchennymi szafkami. Takie rozwiązanie pozwala wygodnie sięgać po ręczniki znajdujące się zawsze na wysokości wzroku. W ofercie Kuchinox dostępne są zarówno pojedyncze uchwyty na ręczniki papierowe, jak i relingi, obejmujące uchwyt, półkę oraz haczyki. Wybór konkretnego modelu zależy od indywidualnych potrzeb domowników.

Uchwyt na ręcznik papierowy – trendy kolorystyczne

Wszystkie uchwyty na ręczniki kuchenne wykonane są z wąskich, stalowych płaskowników malowanych proszkowo. Oferujemy zróżnicowaną gamę kolorystyczną naszych akcesoriów. W ofercie znajduje się m.in. uchwyt na ręcznik papierowy czarny oraz uchwyt na ręcznik papierowy stalowy. Dzięki uniwersalnej kolorystyce modele te pasują do zdecydowanej większości kuchni. Oferowane akcesoria są inspirowane stylem industrialnym. Idealnie nadają się więc do nowoczesnych, minimalistycznie urządzonych wnętrz.