Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Relingi

Relingi – praktyczne akcesoria do nowoczesnej kuchni

Relingi kuchenne służą do zawieszania przydatnych narzędzi i akcesoriów. Idealnie sprawdzają się w niewielkich kuchniach o ograniczonej liczbie szafek lub półek. Pomagają uporządkować kuchenne przybory i ułatwiają korzystanie z produktów takich jak papierowe ręczniki. Na relingach można zawiesić ściereczki, drewniane łyżki lub pojemniki z przyprawami. Pozwalają też wygodnie przechowywać miętę, bazylię, szczypiorek czy tymianek. Doniczki z aromatycznymi ziołami, zawieszone na efektownym relingu, prezentują się estetycznie i mogą stanowić element dekoracyjny. Produkty z oferty Kuchinox to relingi kuchenne podszafkowe o uniwersalnym designie.

Relingi kuchenne czarne – najmodniejsze modele ostatnich lat

Bogata oferta relingów od Kuchinox pozwala z łatwością wybrać idealny model do kuchni, niezależnie od stylu wnętrza. Dostępne są w niej warianty w odcieniach biały mat, czarny mat oraz szary mat. Taki wybór sprawia, że relingi doskonale wpisują się w niemal każde wnętrze – zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne. Relingi kuchenne czarne to zdecydowanie najmodniejsze modele ostatnich sezonów. Idealnie pasują do kuchni urządzonych w stylu industrialnym i loftowym. Nie tylko są funkcjonalne, ale też podkreślają modny wystrój wnętrza.

Relingi kuchenne zestawy – idealne dla niezdecydowanych

W ofercie Kuchinox dostępne są nie tylko pojedyncze relingi kuchenne, ale też praktyczne zestawy złożone z półki, relingu, uchwytu na ręcznik kuchenny oraz dwóch haczyków. Zestawy dają możliwość stworzenia dowolnej kompozycji akcesoriów dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Można dzięki nim przechowywać nie tylko ręczniki papierowe, ale też ściereczki, rękawice kuchenne, naczynia, pojemniki na płyn do mycia naczyń, przyprawy czy kwiaty. Reling kuchenny z akcesoriami to najlepszy wybór dla osób, które chcą mieć często użytkowane przedmioty zawsze w zasięgu ręki. Do relingu można dokupić dodatkowe haczyki, dozowniki ceramiczne lub organizery na przyprawy.