Suszarki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Suszarki do naczyń – nieodłączne elementy funkcjonalnych kuchni

Suszarki do naczyń szczególnie przydadzą się w domach, w których wszystkie naczynia myje się ręcznie. Jednak, nawet jeśli na co dzień korzystamy ze zmywarki, czasem może zajść konieczność umycia naczyń w zlewozmywaku. Suszarka przydaje się wtedy do osuszenia kubka, talerza lub akcesoriów dziecięcych. Wkładanie mokrych naczyń do kuchennych szafek może spowodować rozwinięcie się wilgoci – należy więc dokładnie osuszać każdy umyty przedmiot.

Suszarka do naczyń – nowoczesna i estetyczna

Suszarka do naczyń powinna znaleźć się w każdej kuchni, w której liczy się funkcjonalność. Na rynku dostępne są różne warianty tego produktu – od klasycznych modeli stalowych z tacką, przez suszarki do naczyń metalowe, aż po kompaktowe modele z tworzywa sztucznego. Nowoczesne suszarki mają wartość nie tylko użytkową, ale też estetyczną. Doskonale się prezentują i wpisują we współczesną stylistykę pomieszczeń.

Suszarki do naczyń ze stali nierdzewnej

Najpopularniejsze modele suszarek wykonane są z malowanej proszkowo stali. Są praktyczne, wygodne w użytkowaniu i atrakcyjne pod względem wizualnym. W ofercie Kuchinox znajdują się modele z ociekaczem w formie podstawki, która gromadzi wodę podczas suszenia naczyń. Podstawkę można łatwo opróżnić, wylewając wodę do zlewu. Suszarki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – czarny mat, czarno-złoty oraz czarny z odcieniem różowego złota. Uniwersalna i modna kolorystyka pozwala dopasować produkt do wystroju niemal każdej kuchni.

Suszarka do naczyń – mała i praktyczna

Suszarki dostępne w ofercie Kuchinox są wystarczająco duże, by można było zmieścić na nich niezbędne naczynia. Są też na tyle kompaktowe, by na kuchennym blacie pozostała przestrzeń do przyrządzania posiłków. Zaprojektowano je z myślą o wygodnym suszeniu nie tylko talerzy i szklanek, ale też sztućców i innych akcesoriów. Mała suszarka do naczyń z oferty Kuchinox ułatwi zachowanie porządku w kuchni i podkreśli modny design pomieszczenia.