Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Deski sedesowe

Deski sedesowe – nieodłączne elementy każdej toalety

Deska sedesowa to produkt, bez którego trudno wyobrazić sobie toaletę. Jest nieodłącznym elementem każdego sedesu – nie tylko ułatwia zachowanie higieny w łazience, ale też zapewnia estetyczny wygląd misy WC. Podstawowym zadaniem desek sedesowych jest dokładne zamknięcie toalety. Dzięki temu można zminimalizować ryzyko rozchlapywania wody podczas jej spłukiwania. Deska ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii i ułatwia utrzymanie czystości w całej łazience.

Funkcjonalne i estetyczne deski sedesowe – bogaty wybór produktów

Na rynku dostępnych jest wiele modeli desek sedesowych, dzięki czemu można z łatwością dobrać idealny rodzaj do własnych potrzeb czy wystroju łazienki. Deski różnią się ze względu na kształty oraz kolorystykę. Ważne jednak, by były wykonane z trwałych, odpornych na wilgoć materiałów. Dzięki temu mogą doskonale spełniać swoje zadanie przez długi czas. Odpowiednio dobrana deska sedesowa będzie stanowić funkcjonalny i estetyczny element wyposażenia łazienki.

Deska sedesowa wolnoopadająca – dla jeszcze większej wygody

W ofercie Kuchinox znajdują się deski sedesowe wolnoopadające. To nowoczesne modele, dzięki którym korzystanie z WC jest jeszcze wygodniejsze niż w przypadku tradycyjnych wersji. Wariant wolnoopadający zapobiega powstawaniu na misie WC obtarć i pęknięć. Produkty od Kuchinox wykonane są z duroplastu, co zapewnia higienę oraz łatwe czyszczenie. Metalowe zawiasy podnoszą dodatkowo stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji.

Deski do WC od Kuchinox – praktyczne i uniwersalne modele

Deski sedesowe z oferty Kuchinox mają klasyczną, owalną formę i wygodny system mocowania z regulowanym rozstawem. Dzięki temu można łatwo dopasować je do większości toalet. Cechuje je możliwość szybkiego wypinania dzięki mechanizmowi Click-Up. To bardzo wygodna technologia wypięcia za pomocą jednego przycisku. Dzięki niej można szybko zdjąć deskę, by umyć ją pod bieżącą wodą. Deski sedesowe Kuchinox objęte są 2-letnią gwarancją producenta.