Półki łazienkowe

Półki łazienkowe – praktyczne i estetyczne wyposażenie łazienki

Półki łazienkowe służą do przechowywania najpotrzebniejszych produktów przeznaczonych do codziennej higieny. Powinny więc być wytrzymałe, pojemne i funkcjonalne. Właśnie takie produkty dostępne są w ofercie marki Kuchinox. Oferujemy uniwersalne modele półek łazienkowych, które można zamontować pod prysznicem, nad wanną lub w innym, dowolnie wybranym miejscu.

Półki łazienkowe pod prysznic

W ofercie Kuchinox dostępne są funkcjonalne półki ścienne łazienkowe, które ułatwią codzienne korzystanie z kabiny prysznicowej. Za sprawą swojej konstrukcji są bardzo wygodne w użytkowaniu. Można je łatwo zawiesić i zdjąć, np. w celu wyczyszczenia. Półki są wykonane z ABS. Materiał ten jest odporny na zarysowania i higieniczny – wystarczy wilgotna ściereczka, by wyczyścić go z kurzu czy nagromadzonego osadu.

Głębokie półki z rantami

Praktycznym rozwiązaniem jest zamontowanie w łazience półek z rantami. Sprawdzą się one najlepiej w przypadku przechowywania wysokich butelek. Dzięki swojej konstrukcji dają domownikom pewność, że szampon i żel pod prysznic nie ześlizgną się na podłogę pod wpływem działania wilgoci. Półki z rantami to stabilne i wytrzymałe modele, które dodatkowo podnoszą walory wizualne łazienki – zasłaniają produkty higieniczne.

Półki łazienkowe narożne

Półki łazienkowe narożne powstały z myślą o niewielkich kabinach prysznicowych. Świetnie sprawdzą się więc w małych łazienkach. Można je wykorzystać zarówno pod prysznicem, jak i nad wanną. Modele z otworami w spodzie umożliwiają swobodny przepływ wody. Zapobiega to gromadzeniu się wilgoci na dnie produktu. Półki łazienkowe narożne wyróżniają się ze względu na ich łatwą instalację – do produktów dołączone są niezbędne elementy montażowe. Niektóre modele półek narożnych wyposażone są w niewielkie haczyki przeznaczone do zawieszenia ręcznika lub myjki kąpielowej.

Półki łazienkowe – czarne i białe

W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne półki ścienne łazienkowe, które ułatwią codzienne korzystanie z kabiny prysznicowej. Dostępne są w uniwersalnych kolorach, dzięki czemu pasują do każdej łazienki, niezależnie od jej aranżacji. Doskonale wpiszą się zarówno w proste, minimalistycznie urządzone przestrzenie, jak i eleganckie łazienki typu glamour lub total look.