Baterie kuchenne ścienne

Szeroka oferta baterii kuchennych ściennych Kuchinox

Bateria kuchenna ścienna to klasyczny rodzaj armatury kuchennej, montowanej bezpośrednio do końcowych części rur w ścianie. Elementy instalacji ukryte są pod tynkiem, dzięki czemu cała konstrukcja prezentuje się bardzo estetycznie. To niezawodne produkty o ponadczasowym designie. Dostępne są w wersjach jednouchwytowej oraz dwuuchwytowej.

W katalogu Kuchinox oferujemy baterie kuchenne ścienne o różnych kształtach, kolorach i ciekawej budowie. Dzięki temu klienci zyskują swobodę aranżacji i możliwość dopasowania armatury do charakteru wnętrza. W naszym katalogu dostępne są modele, które sprawdzą się w przypadku kuchni w stylu retro, np. baterie z wykończeniem typu mosiądz. W industrialnych pomieszczeniach doskonale będą prezentować się m.in. baterie kuchenne ścienne w kolorze czarnym. W naszej ofercie nie brakuje też uniwersalnych produktów z wykończeniem typu chrom.

Funkcjonalne baterie kuchenne ścienne z długą wylewką

Baterie kuchenne, w odróżnieniu od umywalkowych, mają dość długą wylewkę. Umożliwia to komfortowe i skuteczne mycie wielu naczyń naraz, ale także garnków i patelni o dużych gabarytach. Ruchoma i długa wylewka bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku zlewów 2-komorowych, gdy pojawi się konieczność wypełnienia wodą obu komór.

Baterie kuchenne ścienne marki Kuchinox wykonywane są z najwyższą precyzją i starannością. Użytkownicy kupujący nasze produkty otrzymują na nie 5-letnią gwarancję. Armatura kuchenna charakteryzuje się wysoką klasą przepływu wody – S i A – a najbardziej ekonomiczne modele umożliwiają zużywanie poniżej 10 l/min. Wiele produktów wyposażonych jest w aeratory – elementy znajdujące się na końcowej części wylewki. Ich zadaniem jest napowietrzanie wypływającej wody. Dzięki temu przy jej małym zużyciu można cieszyć się jednostajnym strumieniem.

Baterie kuchenne ścienne z elastyczną wylewką

W naszej ofercie dostępne są baterie kuchenne ścienne z wylewkami o różnych parametrach. Dzięki temu produkty nadają się zarówno do małych, jak i dużych kuchni. Najkrótsze wylewki mają długość 200–230 mm. Niemniej większość produktów została wyposażona w wylewki o długości 270–290 mm.

Na szczególną uwagę zasługują baterie kuchenne z elastyczną wylewką, w przypadku której zasięg można regulować nawet do 440 mm. Taki produkt jest niezwykle praktyczny. Umożliwia swobodne kierowanie strumienia wody w różne strony, ułatwiając tym samym wykonywanie codziennych prac przy zlewozmywaku.