Baterie kuchenne stojące

Praktyczne i estetyczne baterie stojące od Kuchinox

Baterie kuchenne stojące, inaczej nazywane sztorcowymi, są elementami wyposażenia kuchni, które montuje się na blacie lub na obrzeżach zlewu. To praktyczne i wizualnie estetyczne rozwiązania, jakie z powodzeniem można stosować w małych oraz dużych kuchniach. Nadają się do kompletowania ze zlewozmywakami stalowymi, granitowymi, ceramicznymi oraz 1-komorowymi, 1,5-komorowymi czy 2-komorowymi z ociekaczem i bez. Produkty dostępne są w wersjach jednouchwytowych oraz z dwoma pokrętłami – osobnym do wody ciepłej i zimnej.

Armatura, podczas jej codziennego użytkowania, narażona jest na kontakt z twardą wodą i osadzanie się kamienia, a także na styczność z kwasami i środkami chemicznymi. Baterie kuchenne stojące marki Kuchinox wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się ich wieloletnim, bezawaryjnym działaniem.

Baterie Kuchinox charakteryzują się wyjątkowo łatwym montażem oraz wysoką klasą przepływu wody A ≤ 15 l/min. Różnorodność konstrukcji baterii kuchennych sprawia, że każdy użytkownik może dobrać armaturę adekwatnie do swoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy baterie z klasyczną, prostą wylewką oraz z wylewkami w kształcie liter F, L i U.

Baterie zlewozmywakowe kuchenne stojące z elastyczną wylewką

Baterie zlewozmywakowe kuchenne stojące z ruchomą i elastyczną wylewką to doskonałe rozwiązania do kuchni ze zlewami dwukomorowymi. Dzięki nim mycie wielu naczyń naraz, ale także dużych garnków czy patelni, staje się komfortowe. Zakres ruchu wylewki można swobodnie regulować w poziomie, przesuwając ją z jednej komory do drugiej. Gumowe i elastyczne wykończenie wylewki umożliwia swobodną regulację strumienia wody i kierowanie go w dowolny punkt zlewu bądź naczynia.

Model z wyciąganą wylewką charakteryzuje się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Tego rodzaju bateria wyposażona jest w słuchawkę, wypuszczającą deszczowy strumień. Produkt ten umożliwia wygodne opłukiwanie dużych naczyń oraz szybkie napełnienie wodą wiadra lub miski.

Baterie kuchenne stojące – modny i nowoczesny design

W katalogu marki Kuchinox przygotowaliśmy bogatą ofertę baterii kuchennych stojących o modnym i nowoczesnym designie. W naszym katalogu nie brakuje klasycznych rozwiązań z wykończeniem typu chrom, jednak coraz częściej klienci wybierają nieszablonową armaturę. Oferujemy np. serię baterii utrzymanych w kolorze różowego złota. To produkty, które będą dobrze prezentować się we wnętrzach glamour. Z kolei w przypadku kuchni skandynawskiej doskonale sprawdzi się bateria kuchenna stojąca w kolorze beżowym. Oferujemy także szeroki wybór modeli w kolorze czarnym, odpowiednich do kuchni industrialnych.