Baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe marki Kuchinox

W katalogu baterii łazienkowych marki Kuchinox oferujemy szeroką gamę produktów. Sprawdzą się one zarówno w małych, klasycznych łazienkach, jak i w dużych, ekstrawaganckich wnętrzach. Można wybierać spośród różnych rodzajów baterii umywalkowych, wannowych oraz natryskowych. Dziesiątki produktów różnią się między sobą wielkością, funkcjonalnością, a także designem. Ten ostatni czynnik pozwala konsumentom dobrać idealną baterię do swojego wnętrza – dostępne są modele utrzymane w modnych i popularnych kolorach pasujących do łazienek w stylu minimalistycznym, skandynawskim, rustykalnym, orientalnym czy retro.

Funkcjonalne i ergonomiczne baterie łazienkowe umywalkowe

Jednym z typów łazienkowych baterii są krany umywalkowe. Ze względu na sposób montażu dostępne są w opcji stojącej oraz ściennej. Te pierwsze montowane są bezpośrednio przez otwór w umywalce, a drugie – do rur w ścianie. We współczesnych aranżacjach wnętrz częściej stosuje się baterie umywalkowe stojące. Wyglądają one estetyczniej i stanowią integralną część umywalki. Poza tym można je nabyć w wersji jednouchwytowej bądź dwuuchwytowej. W tej drugiej jedno pokrętło służy do uwalniania wody ciepłej, a drugie – zimnej. Baterie umywalkowe zwykle wykorzystywane są podczas mycia rąk i twarzy. W związku z tym w łazienkach często można zauważyć proste, nieruchome wylewki. Jednak bardziej praktycznym wariantem są baterie umywalkowe z wylewką ruchomą.

Baterie łazienkowe natryskowe

W wielu współczesnych i małych łazienkach znajduje się wyłącznie prysznic. W takiej sytuacji montowane są baterie łazienkowe natryskowe. W ofercie Kuchinox dostępne są produkty bez zestawu, jak i z zestawem natryskowym. Ten pierwszy wariant umożliwia indywidualny dobór specjalnego rodzaju natrysku. Z kolei baterie natryskowe z zestawem wyposażone są w słuchawkę, nierzadko z różnymi trybami.

Baterie łazienkowe wannowe – pełen komfort kąpieli

W większych łazienkach, w których znajdują się wanny, zwykle montuje się baterie wannowe. Większość produktów występuje w postaci ściennej, jednak w naszej ofercie znajdują się również nowoczesne baterie wannowe stojące. Mogą być to krany bez zestawu natryskowego, do których można zamontować indywidualnie dobraną słuchawkę bądź wylewkę. W naszym katalogu pojawiają się również kompleksowe baterie wannowe z wylewką i słuchawką, których montaż pozwala na szybkie napełnienie wanny wodą lub wygodne skorzystanie z prysznica.