Baterie natryskowe

Szeroka oferta baterii natryskowych od Kuchinox

W Kuchinox przygotowaliśmy bogatą ofertę baterii natryskowych ściennych (natynkowych). To elementy doposażenia kabiny prysznicowej, które można łatwo zamontować, przytwierdzając armaturę bezpośrednio do przewodów w ścianie. Tego rodzaju produkty prezentują się estetycznie i pozwalają użytkownikom cieszyć się poczuciem komfortu. Oferujemy modele bez zestawu natryskowego oraz z zestawem natryskowym – słuchawką, wężem i drążkiem lub uchwytem punktowym.

We wszystkich seriach naszej armatury łazienkowej znajdują się zarówno baterie natryskowe, jak i umywalkowe oraz wannowe. Dzięki temu w całym pomieszczeniu można zamontować produkty o jednolitej stylistyce, nadając wnętrzu spójny i elegancki wygląd. Większość modeli to baterie natryskowe jednouchwytowe, ale oferujemy również kilka modeli z dwoma pokrętłami – osobnym do wody ciepłej i zimnej. Produkty charakteryzują się wysoką klasą przepływu A ≤ 15 l/min, umożliwiającą oszczędność wody.

Łazienkowe baterie natryskowe z solidną głowicą

Wydajne i efektywne działanie baterii natryskowej to w dużym stopniu zasługa głowicy. Jej zadaniem jest regulowanie strumienia oraz dzielenie lub mieszanie ciepłej i zimnej wody. Dzięki elementowi cała konstrukcja jest odpowiednio szczelna. W bateriach jednouchwytowych montowane są głowice mieszakowe. Z kolei w bateriach dwuuchwytowych stosuje się dwie osobne głowice, które pełnią funkcję zaworów.

Baterie natryskowe marki Kuchinox wyposażone są w solidne i trwałe głowice ceramiczne o średnicy 35 mm i 40 mm. Elementy te umożliwiają szybką, sprawną i precyzyjną regulację strumienia oraz temperatury wody. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wieloletnie, bezawaryjne działanie.

Eleganckie i nowoczesne baterie natryskowe

Nasze baterie natryskowe wykonujemy z dbałością o parametry techniczne, ale zwracamy również uwagę na ich elegancki i nowoczesny design. Linie produktów charakteryzują się różnorodną stylistyką. Można je dopasować do rozmaitych aranżacji łazienek. Oferujemy wiele modeli z klasycznym wykończeniem typu chrom. Produkty te, ze względu na swą uniwersalność i elegancję, są jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych przez klientów.

Z kolei w przypadku wnętrz, w których nonszalancja łączy się z luksusem, doskonale sprawdzą się baterie natryskowe czarne bądź białe z elementami w kolorze różowego złota. Armatura z wykończeniem typu mosiądz idealnie nada się do łazienek w stylu retro. W naszym katalogu można odnaleźć także baterie w kolorze białym oraz czarnym. Wszystkie tego rodzaju produkty można kompletować z zestawami i kolumnami natryskowymi, które dostępne są na stronie marki Kuchinox.