Baterie umywalkowe

Baterie umywalkowe Kuchinox – jakość i estetyka w każdej łazience

Baterie umywalkowe Kuchinox można montować nie tylko w toaletach i łazienkach prywatnych, ale również w obiektach użyteczności publicznej. Armatura umożliwia wygodne umycie dłoni czy twarzy. W naszym katalogu znajdują się baterie umywalkowe ścienne i stojące, niskie oraz wysokie. Oferujemy produkty o różnych konstrukcjach, z wylewką ruchomą oraz stałą, w kształcie litery U i L. Nie brakuje też klasycznych rozwiązań z wylewką prostokątną.

Nasze baterie umywalkowe wyróżniają się wysoką klasą przepływu – A – co przyczynia się do mniejszego zużycia wody. Niektóre modele wyposażone są w aerator neoperl. To niewielki element zamontowany na końcu wylewki. Jego zadaniem jest napowietrzenie strumienia wody w celu ograniczenia jej przepływu przy jednoczesnym zachowaniu komfortu użytkowania. Nasze baterie umywalkowe dostępne są w różnych rozmiarach. Oferujemy produkty przeznaczone do małych, średnich oraz dużych łazienek.

Baterie umywalkowe ścienne i stojące

Baterie umywalkowe ścienne są montowane nad umywalką bezpośrednio do instalacji wodociągowej w ścianie. To sprawdzone i uniwersalne rozwiązania. Baterie umywalkowe stojące montuje się nieco inaczej. Mocowane są na blacie szafki umywalkowej bądź w otworze na obrzeżu umywalki. Tego rodzaju armaturę stosuje się, gdy przewody zostały poprowadzone poniżej umywalki. Oba rodzaje baterii prezentują się estetycznie, spełniają swoje najważniejsze zadania i charakteryzują się wysoką bezawaryjnością.

Nowoczesne i modne baterie umywalkowe

W urządzaniu łazienki bardzo ważne są detale. Dzięki nim użytkownicy mogą poczuć się w pomieszczeniu jak w małym, domowym SPA – ze względu na nie tylko funkcjonalność wnętrza, ale również jego elegancki wygląd. W katalogu Kuchinox prezentujemy bogatą ofertę baterii umywalkowych. Dzięki temu każdy użytkownik może dobrać model dopasowany do stylu łazienki bądź toalety. Jedne produkty charakteryzują się obłymi kształtami, drugie – kanciastymi, a jeszcze inne zachwycają swą smukłością i subtelnością.

Nasze produkty są utrzymane w różnych kolorach i ozdobione ciekawymi zdobieniami. Do wnętrz klasycznych czy skandynawskich doskonale nadadzą się baterie umywalkowe białe oraz srebrzystoszare. W przypadku nowoczesnych i industrialnych przestrzeni sprawdzą się modele baterii umywalkowych w kolorze czarnym. Miłośników wyszukanych rozwiązań mogą zainteresować baterie z elementami o barwie różowego złota. Z kolei do łazienek w stylu retro idealnie będzie pasować armatura z wykończeniem typu mosiądz.