Części zamienne do baterii

Części do baterii – przydatne akcesoria, które podnoszą komfort korzystania z kuchni i łazienki

Części zamienne do baterii przydają się, gdy konieczna jest wymiana poszczególnych elementów armatury. Dobierając odpowiednie akcesoria, można w prosty sposób podnieść funkcjonalność i wytrzymałość wyposażenia wnętrza. Części do baterii montowane są zarówno w kuchniach, jak i w łazienkach. Można zainstalować je w bateriach zlewozmywakowych, umywalkowych i wannowych, a także w kabinach prysznicowych lub bidetach.

Praktyczne części zamienne do baterii kuchennych

Wśród części zamiennych do baterii kuchennych należy wymienić aeratory, drążki, głowice do baterii, korki, przełączniki, reduktory, syfony, uchwyty, węże oraz wylewki. Wszystkie te elementy dostępne są w ofercie Kuchinox. Pozwalają one wygodnie korzystać ze zlewozmywaka i znacznie podnoszą funkcjonalność baterii. Przyczyniają się do zredukowania ilości zużywanej wody, odpowiadają za sprawne działanie armatury, zapobiegają przedostawaniu się do wnętrza nieprzyjemnych zapachów z instalacji kanalizacyjnej. Akcesoria do baterii bezpośrednio wpływają na ich funkcjonalność oraz wygodę korzystania ze zlewozmywaka. Zapewniają domownikom swobodę i ergonomię codziennej pracy w kuchni.

Niezbędne części do baterii łazienkowych

Dostępne w ofercie Kuchinox części do baterii łazienkowych wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokiej temperatury czy wilgoci, a także bezpieczne w użytkowaniu. Poza uniwersalnymi elementami, które można zastosować w każdym pomieszczeniu sanitarnym, wśród części do armatury znajdują się produkty typowe dla łazienek. Są to m.in. aeratory redukujące przepływ wody, przełączniki funkcji do kolumny natryskowej oraz pokrętła, które umożliwiają wygodne sterowanie strumieniem wody z zastosowaniem dwóch uchwytów. Korzystając z oferty Kuchinox, można zarówno dokupić brakujące części do baterii, jak i skompletować zestaw niezbędny do montażu całej armatury.