Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przełączniki do baterii

Przełączniki do baterii – funkcjonalne uchwyty zapewniające kontrolę przepływu wody

Przełączniki do baterii stanowią ważny element armatury, umożliwiający regulację kierunku przepływu wody. Wykorzystuje się je zarówno w łazienkach, jak i w kuchniach. W obu pomieszczeniach świetnie się sprawdzają, podnosząc wygodę korzystania z armatury. Można zainstalować je przy zlewozmywakach, umywalkach oraz kolumnach prysznicowych. Z ich zastosowaniem możliwe jest ustawienie pożądanego źródła strumienia wody, np. w przypadku słuchawki prysznicowej lub deszczownicy. Przełączniki pozwalają więc na wygodne korzystanie z baterii i swobodne kontrolowanie przepływu wody. W efekcie zapewniają maksymalny komfort podczas codziennego korzystania z kuchni i łazienki.

Przełącznik funkcji do baterii ściennej

W ofercie Kuchinox dostępne są przełączniki funkcji do baterii ściennych. Ich szerokość wynosi 60 mm, wysokość – 63 mm, a głębokość – 25 mm. Średnica gwintu przełączników wynosi z kolei ¾ x ½”. Przełączniki funkcji do baterii ściennej wykonane są z mosiądzu. Dzięki solidnej konstrukcji i budowie z wysokiej jakości materiałów są bardzo wytrzymałe. Wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia oraz wieloletnią, bezawaryjną pracą. Chromowane wykończenie sprawia, że można z łatwością dopasować je do większości baterii – zarówno kuchennych, jak i łazienkowych. Prosta budowa zapewnia bardzo łatwą obsługę. By zmienić funkcję, wystarczy unieść uchwyt lub go opuścić.

Przełącznik funkcji do kolumny prysznicowej

Przełączniki funkcji instaluje się również przy kolumnach prysznicowych. Wymiary takich modeli są nieco większe niż w przypadku przełączników funkcji do baterii ściennych i wynoszą: 65 mm x 65 mm x 28 mm. Średnica gwintu wynosi za to tyle samo, co przy modelach do baterii – ¾ x ½”. Przełącznik funkcji do kolumny natryskowej to zawór wyposażony w głowicę ceramiczną. Dzięki temu jest trwały i zapewnia prawidłowe działanie konstrukcji przez wiele lat. Wykonany jest z solidnego, wytrzymałego mosiądzu. Ma uniwersalne wykończenie. Modele w kolorze chrom będą idealnie pasowały do klasycznych srebrnych elementów kabiny prysznicowej. Modele czarne wybierane są do nowoczesnych baterii w tym samym odcieniu.