Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Cześci do baterii- syfony

Akcesoria do baterii – syfony. Praktyczne i nowoczesne zabezpieczenie przed nieprzyjemnymi zapachami

Chcąc zapobiec przedostawaniu się do wnętrza łazienki nieprzyjemnych zapachów, należy zainstalować pod umywalką odpowiednio dobrany syfon. Stanowi on zamknięcie wodne instalacji kanalizacyjnej. Odpowiada więc za efektywne odprowadzanie zużytej wody do kanału ściekowego. Pełni też funkcję bariery dla szkodliwych gazów, które mogłyby przedostać się do mieszkania.

Syfony umywalkowe

To syfon sprawia, że można swobodnie, komfortowo i higienicznie korzystać z armatury łazienkowej. Wybierając go, należy zwrócić uwagę na rodzaj modelu, materiał wykonania, solidność całej konstrukcji oraz dopasowanie do konkretnej baterii. Dzięki temu syfon będzie szczelnie przylegał do instalacji i zapewni skuteczne odprowadzanie wody.

Syfon umywalkowy butelkowy

Syfony umywalkowe dostępne w ofercie Kuchinox to modele butelkowe. Stanowią one najpopularniejszy rodzaj syfonów wykorzystywanych w łazienkach. Są wąskie i przeznaczone do pionowego montażu. Syfony butelkowe Kuchinox zajmują niewiele miejsca, dlatego idealnie nadają się do wykorzystania w małych łazienkach, np. w blokach mieszkalnych. Są łatwe w montażu, jednak wymagają regularnego czyszczenia. Należy pamiętać, by podczas instalacji zachować odpowiednią ilość miejsca pod syfonem. Dzięki temu będzie można bez problemu otworzyć go w celu wyczyszczenia. Producent obejmuje syfony butelkowe 2-letnią gwarancją.

Syfon do bidetu

Do każdej części armatury należy dobrać idealnie dopasowany syfon. Nieco inne modele montuje się przy umywalce i zlewie, inne przy wannie, a jeszcze inne przy brodziku lub bidecie. Odprowadzanie wody z tego ostatniego może odbywać z zastosowaniem syfonu butelkowego lub rurowego. Oba modele dostępne są w ofercie Kuchinox. Syfony rurowe zbudowane są z polipropylenu oraz stali nierdzewnej. Takie połączenie materiałów sprawia, że elementy cechują się wysoką odpornością korozyjną. Zamontowanie syfonu do bidetu to warunek prawidłowego działania armatury.