Wylewki

Wylewki do baterii – niewielkie elementy o kluczowym znaczeniu

Wylewki do baterii to kluczowy element armatury. Stanowią zakończenie baterii zlewozmywakowych i umywalkowych. To od nich zależy komfort korzystania z baterii. Przez wylewkę wydobywa się strumień wody. Rodzaj elementu wpływa m.in. na to, w jaki sposób wypływa woda oraz w jakim zakresie można manipulować wężem baterii.
<p.Na rynku dostępnych jest wiele typów wylewek – od klasycznych, przez ruchome, aż po elastyczne, które umożliwiają dotarcie strumieniem wody w dowolne miejsce zlewozmywaka lub umywalki. Wybór konkretnego rodzaju wylewki powinien być dopasowany do potrzeb domowników. Jeśli bateria jest wykorzystywana wyłącznie podczas mycia rąk, w zupełności wystarczy standardowa, statyczna wylewka. Jeśli z kolei chcemy używać strumienia do napełniania zbiorników czy mycia armatury, warto zdecydować się na wylewkę elastyczną.

Wylewka elastyczna do baterii

Elastyczna wylewka przydaje się szczególnie w kuchniach. Dzięki niej można z łatwością wyczyścić zlewozmywak, napełnić wodą duży garnek czy wygodnie umyć owoce i warzywa. Wąż zachowuje nadany mu kształt, co ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Montaż wylewki jest prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. W ofercie Kuchinox znajdują się elastyczne i ruchome wylewki wykonane ze stali oraz silikonu. Ich gładką powierzchnię można z łatwością zachować w czystości.

Elastyczna wylewka do baterii kuchennej powinna być dopasowana do konkretnego modelu zlewozmywaka – zarówno pod względem designu, jak i parametrów technicznych. Zapewni to komfortowe korzystanie ze sprzętu. Wylewka do baterii 16-centymetrowa sprawdzi się w łazienkach i pomieszczeniach gospodarczych. Do kuchni lepiej wybrać model wylewki do baterii zlewozmywakowej – np. o zasięgu 36 cm.

Czarna wylewka do baterii z oferty Kuchinox

W ofercie Kuchinox znajdują się nowoczesne wylewki do baterii kuchennych i łazienkowych w różnych odcieniach i kształtach. Dzięki temu można dobrać idealne rozwiązanie do każdego współczesnego wnętrza. Dużą popularność zyskały czarne elementy, wpisujące się designem w stylistykę industrialną. Czarna wylewka elastyczna jest praktyczna i elegancka. Stanowi estetyczne wykończenie całej baterii. Chętnie wybierane są również wylewki szare, białe i beżowe.