Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Garderoby stojące

Garderoby stojące – na odzież i obuwie

Garderoby stojące to idealne miejsca do przechowywania odzieży, butów i akcesoriów. Świetnie sprawdzają się w przedpokoju i sypialni, ale też w poczekalniach gabinetów, szatniach czy przedsionkach obiektów użyteczności publicznej. Garderoby stojące z oferty Kuchinox zaprojektowane są w minimalistycznym stylu. Składają się z metalowych profili w kolorze głębokiej czerni, które świetnie współgrają z wnętrzami loftowymi i industrialnymi. Nie oznacza to jednak, że muszą być wykorzystane właśnie w tej stylistyce. Za sprawą prostej budowy i uniwersalnej kolorystyki doskonale nadają się do każdego wnętrza.

Garderoba stojąca do przedpokoju

W każdym przedpokoju niezbędne są praktyczny wieszak lub pojemna szafa. Ich funkcję może pełnić garderoba stojąca, na której można powiesić okrycie wierzchnie oraz odłożyć akcesoria, takie jak czapka, okulary przeciwsłoneczne czy parasol. Właśnie takie garderoby znajdziesz w ofercie Kuchinox.

Oferowane przez nas modele złożone są z systemu metalowych drążków, pełniących funkcję stelaża. Umieszczone na nich haczyki umożliwiają zawieszenie ubrań, a zamontowane półki pozwalają wygodnie przechowywać dodatkowe akcesoria, torebki czy buty. Solidna konstrukcja sprawia, że garderoby są stabilne. Zapewnia to bezpieczeństwo ich użytkownikom, co jest szczególnie ważne, gdy w domu mieszkają dzieci.

Stojak na obuwie

Stojaki na obuwie z oferty Kuchinox to modele złożone wyłącznie z półek na buty. Cechują się stabilną konstrukcją i wysoką precyzją wykonania. Duża ilość dostępnego miejsca sprawia, że można zmieścić na nich nawet 16 par butów. Idealnie sprawdzą się w przedpokojach, ale też salach zabaw, gabinetach rehabilitacyjnych i placówkach opiekuńczych dla dzieci – wszędzie tam, gdzie konieczne jest zdjęcie obuwia.

Garderoba wolnostojąca

Garderoby wolnostojące z oferty Kuchinox to najbardziej funkcjonalne rozwiązanie ze wszystkich modeli stojących. Za sprawą dużej ilości półek i haczyków umożliwiają wygodne przechowywanie wielu ubrań i akcesoriów. Ich minimalistyczny charakter doskonale wpisze się w industrialne wnętrze. Dzięki kompaktowym rozmiarom produkty idealnie sprawdzają się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Garderoba wolnostojąca pozwala zachować porządek bez konieczności kosztownego budowania szafy lub tradycyjnej garderoby. To wygodne, oszczędne i efektowne rozwiązanie zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i placówek publicznych.