Bramowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Klamki do bram, furtek i drzwi ogrodzeniowych – klasyczne i wyszukane okucia

Klamki bramowe Kuchinox to okucia przeznaczone do bram, furtek oraz drzwi ogrodzeniowych. Oferowane przez nas produkty mają długie i szerokie szyldy z przebiciem na wkładkę bębenkową. Mocowane są na śruby na górnej oraz dolnej krawędzi. Dzięki temu klamki bramowe solidnie są osadzane w drzwiach.

Można je dopasować do różnego stylu ogrodzeń. W naszym katalogu znajdują się klasyczne artykuły, o uniwersalnym charakterze. Nie brakuje też klamek bramowych o unikatowym wzornictwie. Pochwyty o finezyjnych kształtach i zdobieniach znakomicie pasują do awangardowych ogrodzeń. Z kolei proste i minimalistyczne produkty sprawdzą się w przypadku nowoczesnych systemów ogrodzeniowych.

Artykuły Kuchinox z tej kategorii dostępne są w kolorze czarnym. Ta uniwersalna barwa daje wiele możliwości aranżacyjnych. Gałka czy klamko-gałka do furtki będzie pasować do ogrodzeń o intensywnych oraz stonowanych kolorach.

Solidne klamki do furtek ze stali

Okucia bramowe Kuchinox dostępne są w standardowych rozstawach 72 mm, 85 mm, 90 mm czy 92 mm. Klamki do furtek wytwarzamy z najwyższej jakości materiałów. Rękojeści wykonane są z aluminium. Szyldy produkujemy z kolei ze stali. Artykuły charakteryzują się więc odpornością na uszkodzenia mechaniczne – doskonale spełniają swoje zadanie przez długi czas.

Klamki bramowe Kuchinox tworzone są z myślą o niezawodnym całorocznym funkcjonowaniu. Dzięki temu otwieranie i zamykanie furtek czy drzwi ogrodzeniowych odbywa się bezproblemowo nie tylko wiosną, latem i jesienią, ale także zimą, przy ujemnych temperaturach.

Gałki i klamko-gałki bramowe – szeroki wybór produktów

Ciekawą alternatywę wśród okuć bramowych Kuchinox stanowią klamko-gałki oraz gałki do furtek. Produkty doskonale pasują do współczesnych ogrodzeń. Projektowane są z najwyższą dbałością o standardy techniczne, ale także zgodnie z obowiązującymi na rynku trendami estetycznymi. Dzięki temu gałka bramowa po przymocowaniu do drzwi prezentuje się stylowo.