Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Gałki do drzwi wewnętrznych

Gałki do drzwi wewnętrznych – szeroki wybór produktów

Otwieranie i zamykanie drzwi możliwe jest nie tylko za pomocą klamek, ale także gałek. W Kuchinox oferujemy szeroki wybór gałek do drzwi wewnętrznych. Stanowią one ciekawą alternatywę dla standardowych okuć. Dostępne są modele na dzielonym szyldzie okrągłym, a także wewnętrzne gałko-klamki na szyldzie długim.

Nasze wyroby wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, m.in. ze stali, z aluminium czy ze ZnAlu (stopu cynku z aluminium). Dzięki temu produkty charakteryzują się solidnością, trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Gałki wewnętrzne Kuchinox projektujemy zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, a także aktualnymi trendami estetycznymi. Wobec tego okucia charakteryzują się wytrzymałością oraz interesującym wzornictwem.

Klamko-gałki do drzwi wewnętrznych – komfort użytkowania

W katalogu Kuchinox można odnaleźć różne modele okuć z gałkami do drzwi wewnętrznych. Gałko-klamki cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Tego typu produkty zasilają również nasz asortyment. Retro gałko-klamki Kuchinox z powodzeniem można zastosować do drzwi lewych oraz prawych. Produkty te wytwarzamy z aluminium (rękojeść) oraz ze stali (szyld). Gałko-klamki z wykończeniem patynowym znakomicie będą prezentowały się w awangardowych wnętrzach. Bogato zdobiona rękojeść podkreśli charakter wnętrza.

Okucia premium z kolekcji biżuteryjnej gałek do drzwi wewnętrznych

Gałki do drzwi wewnętrznych z kolekcji biżuteryjnej wyróżniają się ponadprzeciętnym designem. Artykuły te stanowią wyjątkową propozycję dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych. Seria gałek kryształowych składa się z produktów w trzech odsłonach kolorystycznych: czerni, bieli i różu.

Gałki kryształowe to okucia premium, które doskonale pasują do drzwi we wnętrzach utrzymanych w stylu glamour, new york czy new hampton. Ciekawy wzór to niejedyna zaleta serii kryształowych gałek. Do pozostałych zalet tych wyrobów należy jeszcze zaliczyć kompaktowy wymiar, wydłużony gwint oraz łatwy montaż.