Słuchawki natryskowe

Wysokiej jakości, wielofunkcyjne słuchawki natryskowe

Słuchawka jest jednym z najważniejszych elementów budowy natrysku prysznicowego. Komfort kąpieli w dużej mierze zależy od solidności produktu i sposobu jego wykonania. Konstrukcja musi być zaprojektowana z wysoką precyzją, by słuchawka płynnie i ekonomicznie podawała wodę. Nowoczesne wyposażenie domu umożliwia zoptymalizowanie opłat. Słuchawki natryskowe marki Kuchinox wyróżniają się wysoką klasą przepływu wody – Z ≤ 12 l/min lub Z ≤ 7,2 l/min.

Słuchawki prysznicowe z masażem – pełen komfort użytkowania

Każdy produkt wyposażono w tradycyjny tryb strumienia – deszczowy. To standardowe rozwiązanie, jakiego oczekuje większość użytkowników. Niemniej osoby ceniące ponadprzeciętną jakość docenią 3-funkcyjną słuchawką prysznicową. Umożliwia ona uzyskanie trzech rodzajów strumienia: deszczowego, mieszanego i hydromasażu. Ostatni z nich zapewnia kąpiel na wysokim poziomie. Dzięki tej opcji można się odprężyć, a nawet uczynić z łazienki domowe SPA.

Słuchawki prysznicowe z systemem antykamień

Twarda woda jest wrogiem łazienkowej armatury. Dlatego wszystkie słuchawki prysznicowe marki Kuchinox wyposażone są w system antykamień (tzw. anti-calc). Umożliwia on łatwe czyszczenie elementu – aby pozbyć się osadu, wystarczy przetrzeć powierzchnię miękką ściereczką.

Modne słuchawki natryskowe – czarne, chromowane, złote i białe

Słuchawki natryskowe muszą być dziś nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również modne. W naszym katalogu znajdują się produkty pasujące do różnych aranżacji łazienek. Oferujemy słuchawki natryskowe o kwadratowych i okrągłych kształtach. Użytkownicy mogą dobierać je też według kolorów. Najwięcej produktów charakteryzuje się ponadczasowym i uniwersalnym wykończeniem typu chrom. Niemniej proponujemy również słuchawki prysznicowe w kolorze czarnym, białym, a także starego złota. Taka różnorodność umożliwia ich odpowiednie dopasowanie do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym, retro, industrialnym, rustykalnym czy skandynawskim.