Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Węże natryskowe

Węże prysznicowe – najwyższa jakość wykonania

Węże natryskowe dostępne w katalogu marki Kuchinox wykonane są z wysokiej jakości materiałów, m.in. ze stali nierdzewnej. Dzięki temu charakteryzują się odpornością na korozję oraz uszkodzenia. Umożliwiają sprawne i wydajne doprowadzanie wody. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w przypadku starych oraz nowych łazienek. Z powodzeniem można zamontować je w celu wymiany węża, który się zepsuł. Węże natryskowe Kuchinox będą również doskonałym uzupełnieniem nowego wyposażenia kabiny prysznicowej lub wanny.

Rozciągliwe węże natryskowe o długości 1500, 1700 i 2000 mm

Oferujemy rozciągliwe węże natryskowe o różnych długościach. Produkty o długości 1500 mm to wyroby uniwersalne, które pasują niemal do każdej łazienki – zarówno małej, jak i dużej. W katalogu Kuchinox dostępne są także dłuższe węże natryskowe o długości 1700 mm i 2000 mm. Artykuły o takich parametrach zapewniają wysoki komfort podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych. Węże natryskowe o długości 2 m często wybierane są przez wysokich użytkowników. Po produkty tego typu sięgają również klienci, którzy mają duże łazienki lub wysoko zawieszone drążki czy kolumny natryskowe. Wszystkie produkty Kuchinox wyposażone są w system antyskręt, zapobiegający plątaniu się ich podczas użytkowania.

Czarne i chromowane węże natryskowe

Największą popularnością na rynku cieszą się węże natryskowe z wytrzymałego tworzywa sztucznego w metalowym oplocie lub w oplocie stalowym z chromowym wykończeniem. Tego typu artykuły stanowią większość w katalogu Kuchinox. Niemniej dostępne są także węże natryskowe z mosiężnym wykończeniem. Produkty te będą znakomitym uzupełnieniem armatury w łazienkach oryginalnie zaaranżowanych. Węże tak wykonane z powodzeniem można zastosować we wnętrzach utrzymanych w stylu retro czy vintage.

Godne polecenia są także mocne węże natryskowe z PVC w kolorze czarnym. To unikalne wyroby, które umożliwiają spójne zaaranżowanie łazienki w stylu industrialnym. Czarny wąż doskonale wpasuje się w pomieszczenia, w których królują szarość, surowość i minimalizm.