Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Okapy kominowe, podszafkowe i teleskopowe – nasza oferta

Okapy to nowość w naszej ofercie, a zarazem niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Jeszcze kilkanaście lat temu okap nie był popularnym rozwiązaniem. Obecnie jednak korzyści płynące z zastosowania okapu dostrzega większość użytkowników. Oferujemy Klientom szeroki wybór produktów – dlatego w naszej ofercie znajdują się:

  • okapy kominowe – to duże okapy, które świetnie pochłaniają zapachy oraz parę     wodną; idealnie sprawdzają się w dużych kuchniach, w których     gotuje się dużo i często,
  • okapy podszafkowe – są jednymi z najpopularniejszych, a to z uwagi na łatwość montażu oraz przystępną cenę,
  • okapy teleskopowe – charakterystyczne dla nich jest to, że wysuwa się je spod szafki, zwiększając ich powierzchnię w trakcie gotowania.

Poszczególne okapy różnią się realną wydajnością. Jeżeli interesują Cię produkty o konkretnej wartości tego parametru, skorzystaj z naszej intuicyjnej wyszukiwarki. Gdy określisz wydajność, otrzymasz listę wyrobów spełniających Twoje oczekiwania.

Okapy funkcjonalne i dopasowane do wyposażenia kuchennego

Nasze okapy podszafkowe, okapy teleskopowe i okapy kominowe są dostępne w różnych wymiarach. Dzięki temu każdy Klient znajdzie model dostosowany do wielkości swojej kuchni. Obok funkcjonalności, zwracamy uwagę także na design. Proponowane przez nas okapy mają różne wykończenie, np.: szare, białe i chrom. Bogaty wybór produktów w zróżnicowanych cenach to gwarancja, że również Ty znajdziesz u nas okap, który będzie pasował do Twojej kuchni.