Szyldy okrągłe

Wyświetlanie 1–12 z 58 wyników

Szyldy okrągłe

Szyldy okrągłe – skuteczne zabezpieczenie i oryginalny design

Szyldy to niezbędne dodatki do klamek drzwiowych. Stanowią estetyczne wykończenie drzwi i osłaniają mechanizm zamka. Nowoczesne modele szyldów pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną. Mają też zabezpieczać drzwi przed uszkodzeniami wynikającymi z ich eksploatacji. To szczególnie istotne w przypadku modeli wykonanych z drewna. Rozety z okrągłym kształtem to zdecydowanie najciekawszy model szyldów dzielonych wewnętrznych. Nie tylko zabezpieczają zamek, ale też stanowią ciekawy element aranżacyjny.

Szyldy okrągłe Kuchinox – cechy

Szyldy okrągłe z oferty Kuchinox cechują się prostym montażem. Są bardzo wytrzymałe, dlatego stanowią skuteczne zabezpieczenie mechanizmu zamka oraz klamki. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Wszystko to sprawia, że przez długi czas zachowują idealny stan. Szyldy okrągłe cechują się ponadto nowoczesnym, ciekawym designem, dlatego świetnie pasują do większości współczesnych aranżacji wnętrz.

Okrągłe szyldy do klamek – bogaty wybór

W ofercie Kuchinox dostępna jest szeroka gama okrągłych szyldów do klamek, które można wykorzystać w drzwiach wewnątrzlokalowych. Modele występują w różnych wersjach kolorystycznych, zaczynając od klasycznego chromu, przez satynę, patynę i czerń, kończąc na oryginalnym wykończeniu w kolorze starej stali. Tak bogaty wybór odcieni pozwala z łatwością dopasować model do konkretnych drzwi.

Szyld okrągły do drzwi – przykładowe aranżacje przestrzeni

Szyldy okrągłe z oferty Kuchinox można dopasować do dowolnego stylu architektonicznego. Modele z wykończeniem w kolorze złota doskonale sprawdzają się, gdy konieczne jest wprowadzenie do wnętrza odrobiny ciepła. Będą świetnie współgrać ze skrzydłami z drewna. Szyldy w odcieniu różowego złota będą podkreślać charakter klasycznych wnętrz, dodając im elegancji i klasy. Z kolei modele z wykończeniem chromowanym – jako najbardziej uniwersalne – będą pasować zarówno do drzwi o ciepłych odcieniach drewna, jak i do skrzydeł utrzymanych w wyrazistych kolorach. Dla zachowania spójności ważne jest to, aby odcień szyldu oraz efekt jego wykończenia były idealnie dobrane do zastosowanych klamek.