Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Szyldy dzielone zewnętrzne

Szyldy dzielone zewnętrzne – zabezpieczenie i elegancki design

Szyldy dzielone zewnętrzne idealnie sprawdzają się jako eleganckie wykończenie drzwi wejściowych do obiektu wewnątrz klatki schodowej. Łączy się je z klamką za pośrednictwem tzw. trzpienia, a ich rola polega na osłonięciu otworu w płycie skrzydła. Stanowią tym samym skuteczną osłonę mechanizmu klamki oraz zamka właściwego, chroniąc je przed działaniem wilgoci, a jednocześnie podnosząc estetykę drzwi. Choć pełnią głównie funkcję praktyczną, mogą też być ciekawym elementem dekoracyjnym. Odpowiednio dobrany szyld podkreśla styl nie tylko drzwi, ale też całego wnętrza.

Zastosowanie szyldów dzielonych zewnętrznych

Szyld dzielony do drzwi zewnętrznych można wykorzystać zarówno w prywatnych mieszkaniach wewnątrzklatkowych, jak i w gabinetach czy obiektach użyteczności publicznej. Warto zwrócić uwagę nie tylko na jego funkcjonalność, ale też design. Dopasowując jego estetykę do pozostałych elementów wykończenia budynku, uzyskasz spójny i estetyczny efekt końcowy.

Szyldy dzielone zewnętrzne Kuchinox

Szyld dzielony zewnętrzny Kuchinox to okucie, które chroni nie tylko mechanizm klamki, ale też wkładkę w zamku. Ochrona ta dotyczy zarówno czynników atmosferycznych, jak i próby wyrwania lub rozwiercenia wkładki. Solidny szyld od Kuchinox odgrywa więc ważną rolę w zabezpieczeniu antywłamaniowym wnętrza.

Szyldy dzielone zewnętrzne, dostępne w naszej ofercie, to nowoczesne i estetyczne modele, które z powodzeniem wykorzystasz w drzwiach zewnętrznych o grubości od 38 do 70 mm. Cechują się nie tylko atrakcyjnym designem, ale też wysoką jakością wykonania. W efekcie są niezawodne i bardzo wytrzymałe.

Szyldy do drzwi zewnętrznych – wykończenie

Oferujemy bogaty wybór wzorów oraz materiałów wykończeniowych. Dzięki temu każdy znajdzie idealne rozwiązanie, dostosowane do stylu konkretnego obiektu. Modele z wykończeniem patynowym i satynowym najlepiej sprawdzą się w eleganckich drzwiach, w zestawieniu z klasycznymi klamkami w tym samym odcieniu. Szyldy zewnętrzne z wykończeniem chromowanym będą pasowały z kolei do drzwi w kolorze drewna. Złote dodadzą elegancji drzwiom w ciepłych odcieniach, a czarne podkreślą charakter nowoczesnych, industrialnych modeli. Wszystkie szyldy dzielone zewnętrzne Kuchinox objęte są dwuletnią gwarancją producenta.