Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Szyldy podłużne

Szyldy podłużne – łatwe w montażu i niedrogie zabezpieczenie do drzwi wejściowych

Szyldy podłużne są najczęściej spotykanymi szyldami zewnętrznymi. Ich rolą jest zabezpieczenie mechanizmu zamka oraz klamki, a także ochrona drzwi przed uszkodzeniami związanymi z ich użytkowaniem. Szyldy podłużne dostępne w ofercie Kuchinox to funkcjonalne modele przeznaczone do drzwi wejściowych znajdujących się na klatkach schodowych. Cechują się estetycznym wykonaniem i spełniają ważne zadanie w antywłamaniowym zabezpieczeniu obiektu.

Szyld podłużny – rodzaje przebicia

W zależności od tego, w jakim pomieszczeniu będzie używany szyld, ważny jest dobór odpowiedniego rodzaju przebicia. Na rynku dostępne są modele z przebiciem na klucz, wkładkę oraz szyldy pełne, pozbawione przebicia. Wybór zależy od oczekiwań użytkowników oraz przeznaczenia szyldu. W ofercie Kuchinox znajdują się modele podłużne w szerokiej gamie kolorystycznej. Różne rodzaje wykończenia, od satyny aż do czerni, pozwalają z łatwością dopasować element do klamki oraz wystroju całego wnętrza.

Szyld podłużny z oferty Kuchinox

Szyldy dzielone zewnętrzne są eleganckim wykończeniem drzwi wejściowych. Można je wykorzystać zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w biurach czy obiektach użyteczności publicznej. W każdym z tych pomieszczeń będą się dobrze prezentowały oraz zapewniały komfortowe i bezawaryjne działanie zamka. Ich zaletami są przede wszystkim funkcjonalność, łatwy montaż i atrakcyjna cena. Szyldy podłużne z oferty Kuchinox są przystosowane do użycia w drzwiach zewnętrznych o grubości od 38 do 70 mm. Tak duża rozpiętość rozmiarowa pozwala wykorzystać je w większości modeli współczesnych drzwi.

Szyld podłużny Kuchinox – wytrzymały i bezpieczny

Szyldy podłużne Kuchinox mają stylowy, nowoczesny wygląd. Nie można jednak zapominać o ich wytrzymałości. Wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Dzięki temu wyróżniają się na rynku pod względem odporności na uszkodzenia mechaniczne. Odgrywają tym samym bardzo ważną rolę w zabezpieczeniu wnętrza przed włamaniami. Wszystkie szyldy z oferty Kuchinox objęte są 2-letnią gwarancją producenta.