Z półociekaczem

Zlewozmywaki granitowe z półociekaczem

Zlewozmywaki granitowe z półociekaczem – jakość Kuchinox

Zlewy granitowe z półociekaczem to rozwiązania idealnie sprawdzające się w przypadku właścicieli kuchni i inwestorów, którzy chcą oszczędzić w pomieszczeniu nieco miejsca. Produkty te mogą być nawet ponad 20 cm krótsze niż zlewy z pełnym ociekaczem. Niemniej sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych kuchniach.

Zlewy granitowe z półociekaczem Kuchinox są produktami polskimi – wytwarzanymi w naszej fabryce. Wyjątkową trwałość zawdzięczają wysokiej jakości materiałowi kompozytowemu, składającemu się w 80% z kruszywa i 20% z żywic. Wobec tego produkty charakteryzują się wysoką odpornością na temperatury do 250°C, uderzenia, zarysowania czy zabrudzenia.

Funkcjonalne zlewy granitowe z półociekaczem

Zlewy granitowe z półociekaczem, ze względu na ich niewielkie rozmiary, szczególnie polecane są do małych kuchni. Ich konstrukcja ma jednak wiele do zaoferowania. Głęboka komora umożliwia komfortowe mycie wielu naczyń oraz garnków, patelni, blaszek czy brytfann.

Produkty wyposażono w przelew w komorze, który zmniejsza ryzyko zalania kuchni. Możliwość podłączenia zmywarki również jest przydatną funkcjonalnością. Wszystkie nasze zlewy granitowe z półociekaczem oferowane są w zestawie z syfonem typu Space Saving.

Dzięki niemu możliwe jest sprawne i niezawodne odprowadzanie brudnej wody do kanalizacji. Konstrukcja syfonu została zaprojektowana tak, by maksymalnie oszczędzić miejsce w szafce pod zlewozmywakiem. Dzięki temu bez problemu da się w niej zmieścić kosz na śmieci, kuchenne akcesoria czy środki czystości.

Modne barwy – nowoczesne zlewy granitowe z półociekaczem

Zaletą zlewów granitowych z półociekaczem jest fakt, że mogą być utrzymane w różnych kolorach. Dzięki temu każdy użytkownik z łatwością dopasuje je do stylu własnej kuchni. W katalogu marki Kuchinox dostępne są zlewozmywaki granitowe w barwie czarnej, beżowej i szarej.

Zlewy czarne z półociekaczem doskonale sprawdzą się w przypadku aranżacji industrialnej, nowojorskiej czy New Hampton. Można je skompletować z białymi meblami kuchennymi i uzyskać modny kontrast. Zlewy szare warto zamontować w surowych i nowoczesnych wnętrzach, ale także w kuchniach utrzymanych w jasnych kolorach. Beżowy zlewozmywak granitowy z półociekaczem będzie z kolei dobrze prezentował się w pomieszczeniach w stylu klasycznym, skandynawskim oraz rustykalnym.