Firma Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp. K. jest sześciokrotną laureatką rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm województwa łódzkiego Gazele Biznesu. Od 2013 roku jesteśmy klasyfikowani w rankingu firm odnotowujących corocznie większe przychody w stosunku do lat poprzednich Efektywna Firma. W 2014 roku otrzymaliśmy także tytuł Rzetelnej Firmy jako kontrahent o wzorowej uczciwości finansowej wobec partnerów oraz wyróżnienie Diament Forbesa ze względu na wysoki rating wiarygodności.  

Otrzymaliśmy też wiele nagród i dyplomów za pomoc rzeczową placówkom opiekuńczym oraz domom dziecka.

 

Ponadczasowe wzornictwo, funkcjonalne rozwiązania, szeroki wybór produktów
Potrzebna Ci klasyczna bateria kuchenna i wygodny zlewozmywak? A może to, czego szukasz, to nowoczesna bateria umywalkowa, bateria wannowa, stylowy zestaw natryskowy lub panel prysznicowy zapewniający wyjątkowy komfort kąpieli?

Poznaj KUCHINOX.
W naszej ofercie znajdziesz baterie kuchenne i łazienkowe, zestawy natryskowe, panele i kolumny prysznicowe, klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, garderoby ruchome i stojące oraz szereg praktycznych akcesoriów do kuchni i łazienki. Na naszej stronie: bogaty katalog produktów, użyteczne porady i funkcjonalne aranżacje wnętrz.

Zmieniaj wnętrza według własnej inwencji i potrzeb.
Szukasz pomysłu na kuchnię? Bateria zlewozmywakowa Stilo typu retro. Prosta Madera w eleganckiej czerni. Klasyczna chromowana Luga.

Odkryj ulubiony styl.
Chcesz coś zmienić w łazience? Oryginalny zestaw natryskowy Fluo w czterech soczystych kolorach do wyboru. Uniwersalna, minimalistyczna bateria umywalkowa Pana.

Kreuj harmonijną przestrzeń wokół siebie.
Lubisz porządek? Praktyczna ruchoma garderoba Marco. Potrzebujesz blasku? Klamka do drzwi Gloria w stylu glamour.

Szukaj pomysłów, twórz rozwiązania. Inspiracja płynie z wnętrza!