Firma Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest polskim producentem, importerem i dystrybutorem artykułów sanitarnych i metalowych.

Działa na rynku od 1997 roku, oferując produkty marek: Kuchinox i Laveo na rynku polskim, a także na wybranych rynkach europejskich: rumuńskim, ukraińskim, czeskim i słowackim.

Kuchinox to blisko 2 tysiące produktów wyposażenia wnętrz, znanych i cenionych przez Klientów za ich ponadczasowe wzornictwo, użyteczność i szeroką dostępność.

Od  20 lat inspirujemy do zmiany otoczenie na ładniejsze i bardziej funkcjonalne.

W naszej ofercie można znaleźć zlewozmywaki, baterie kuchenne i łazienkowe, kolumny i systemy natryskowe oraz panele prysznicowe, a także szeroki asortyment wyrobów metalowych, w tym klamki, garderoby i skrzynki pocztowe dostępne za pośrednictwem szerokiej sieci marketów budowlanych, hurtowni sanitarnych i metalowych oraz stacjonarnych i internetowych sklepów z wyposażeniem kuchni i łazienek.

Naszym klientom oferujemy produkty wybierane z troską o to, by jak najlepiej odpowiadały ich potrzebom i oczekiwaniom, szeroką sieć dystrybucji i przyjazny serwis. Dla naszych kontrahentów jesteśmy pewnym partnerem, oferującym szeroki asortyment, elastyczne warunki współpracy, wysoką dostępność i najwyższą jakość obsługi.

 

Ponadczasowe wzornictwo, funkcjonalne rozwiązania, szeroki wybór produktów
Potrzebna Ci klasyczna bateria kuchenna i wygodny zlewozmywak? A może to, czego szukasz, to nowoczesna bateria umywalkowa, bateria wannowa, stylowy zestaw natryskowy lub panel prysznicowy zapewniający wyjątkowy komfort kąpieli?

Poznaj KUCHINOX.
W naszej ofercie znajdziesz baterie kuchenne i łazienkowe, zestawy natryskowe, panele i kolumny prysznicowe, klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, garderoby ruchome i stojące oraz szereg praktycznych akcesoriów do kuchni i łazienki. Na naszej stronie: bogaty katalog produktów, użyteczne porady i funkcjonalne aranżacje wnętrz.

Zmieniaj wnętrza według własnej inwencji i potrzeb.
Szukasz pomysłu na kuchnię? Bateria zlewozmywakowa Stilo typu retro. Prosta Madera w eleganckiej czerni. Klasyczna chromowana Luga.

Odkryj ulubiony styl.
Chcesz coś zmienić w łazience? Oryginalny zestaw natryskowy Fluo w czterech soczystych kolorach do wyboru. Uniwersalna, minimalistyczna bateria umywalkowa Pana.

Kreuj harmonijną przestrzeń wokół siebie.
Lubisz porządek? Praktyczna ruchoma garderoba Marco. Potrzebujesz blasku? Klamka do drzwi Gloria w stylu glamour.

Szukaj pomysłów, twórz rozwiązania. Inspiracja płynie z wnętrza!