20 lat kuchinox

Historia Kuchinox Polska zaczęła się w 1997 roku w Łodzi. Wówczas zajmowaliśmy się produkcją, importem i dystrybucją artykułów sanitarnych. Z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę. Dziś Klienci remontujący i urządzający swoje domy mogą zaopatrzyć się u nas w nowoczesne i sprawdzone rozwiązania przeznaczone zarówno do kuchni, jak i łazienek.

W każdej kuchni musi znaleźć się zlew. Nasza oferta obejmuje trwałe, odporne na uszkodzenia, gorące płyny i środki chemiczne zlewozmywaki stalowe. Dopełnieniem zlewozmywaka są odpowiednie baterie kuchenne. Od niedawna proponujemy też okapy kominowe, podszafkowe i teleskopowe. Sprzedajemy także akcesoria do nich, np. kolanka i maskownice.

Klientom urządzającym łazienkę proponujemy m.in. natryski łazienkowe, baterie łazienkowe oraz liczne akcesoria, np. deski sedesowe.

W 2005 r. do oferty wprowadziliśmy klamki. Aktualnie sprzedajemy także inne artykuły metalowe, np.: wizjery, odbojniki, kłódki żeliwne i wkładki bębenkowe.

Polska firma obecna na zagranicznych rynkach

Jakość i przystępne ceny naszych produktów zostały szybko dostrzeżone przez Klientów. Obecnie ponad 2000 produktów sprzedajemy pod marką Kuchinox. Jesteśmy obecni zarówno na polskim, jak i na zagranicznych rynkach. Z naszych produktów na co dzień korzystają mieszkańcy m.in. Ukrainy, Słowacji, Czech i Niemiec.

Kuchinox Polska – urządź z nami swoje mieszkanie!