Sezam

Zobacz kategorię
Zobacz kategorię

Klamki i gałki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

Nieprawidłowo dobrana klamka może niekorzystnie wpłynąć na estetykę i sposób obsługi drzwi. Tymczasem to właśnie one są pierwszym elementem, który dostrzega się przed wejściem do mieszkania czy poszczególnych pomieszczeń. Choćby z tego powodu warto zadbać, aby ten detal był nie tylko funkcjonalny, lecz także komponował się z aranżacją pomieszczenia. Jako firma specjalizująca się w dostarczaniu sprawdzonych i estetycznych rozwiązań proponujemy klamki i gałki wysokiej jakości. W naszej ofercie są dostępne klamki do drzwi zewnętrznych i klamki do drzwi wewnętrznych. Proponujemy klamki na szyldzie: okrągłym, kwadratowym, dzielonym i długim. Z uwagi na różne potrzeby Klientów dbamy o zróżnicowanie asortymentu. Klienci znajdą u nas klamki do drzwi łazienkowych z wykończeniem np.: chrom, satyna mat, patyna i mosiądz, a także akcesoria do pozostałych pomieszczeń w wielu wersjach estetycznych.

Klamki i gałki do drzwi wewnętrznych w różnych stylach

Klamki są detalem, który powinien pasować do ogólnego wystroju wnętrza. Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się urządzić dom w stylu nowoczesnym, czy też retro, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednią wersję. Proponujemy klamki o zgeometryzowanych kształtach, które idealnie będą prezentowały się w pomieszczeniach urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami. Mamy także ponadczasowe modele do mieszkań, w których dominuje styl klasyczny. Dla Klientów szukających nietuzinkowych rozwiązań mamy kryształowe gałki do drzwi wewnętrznych. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej nasze gałki idealnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu glamour. Proponujemy wreszcie klamki uniwersalne i retro. Wszystkie produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości i są oferowane w przystępnych cenach.

Drewno ma ponadczasowy charakter w aranżacji wnętrz. Elementy z niego wykonane doskonale wyglądają zarówno w przestrzennych miejskich loftach, jak i w niedużych, blokowych kawalerkach czy wiejskich domach. Drewna bowiem zawsze ociepla urządzaną przestrzeń, dodając jej wyjątkowego poczucia komfortu.

Dziś proponujemy Wam połączenie drewnianych ścian i drzwi z czarną, dekoracyjną, stalowo-aluminiową klamką Kuchinox SEZAM. W ten sposób łatwo nadamy pomieszczeniu folkowego czy góralskiego stylu, który pokochają wszyscy miłośnicy tradycji.

Pozostałe inspiracje

Inspiracja Parva
Inspiracja Parva
Inspiracja Gałka kryształowa
Inspiracja Tara
Inspiracja Elika
Inspiracja Fluo i Pana
Inspiracja Jasper i Kasja
Inspiracja Beya
Inspiracja Rocco
Inspiracja Faro i Luga
Inspiracja Nero
Inspiracja Prima
Inspiracja Roy
Inspiracja Jasper
Inspiracja Półka na tablet
Inspiracja Stojak na talerze
Inspiracja Durszlak na zlewozmywak
Inspiracja Ociekacz na zlewozmywak
Inspiracja Uchwyt podblatowy
Inspiracja Stojak na ręcznik papierowy
Inspiracja Pojemniki na przyprawy
Inspiracja Beya
Inspiracja Pana i Fluo
Inspiracja Fluo i Pana
Inspiracja Stilo
Inspiracja Marco Bis
Inspiracja Xawery
Inspiracja Nero
Inspiracja Nero
Inspiracja Nero
Inspracja Parva
Inspiracja Parva
Inspiracja Sezam
Inspiracja Eko
Inspiracja
Inspiracja Porto
Inspiracja Junak i Luga
Inspiracja Dozowniki
Inspiracja Organizery na obuwie
Inspiracja Savio
Inspiracja Pojemnik na akcesoria do zmywania naczyń
Inspiracja Ociekarka na zlewozmywak
Inspiracja Kieszeń silikonowa
Inspiracja Pojemnik z dozownikiem na akcesoria do zmywania naczyń
Inspiracja garderoba Coco
Garderoba Loft
Inspiracja Borgo
Inspiracja Floro