Wyświetlanie 1–12 z 124 wyników

Baterie kuchenne – nasza oferta

Od lat przekonujemy, że kuchnia może być jednocześnie elegancka i funkcjonalna. W naszej ofercie znajdują się baterie kuchenne. Sprzedajemy:

  • baterie kuchenne stojące – w ostatnich latach cieszą się one ogromną popularnością, ponieważ idealnie prezentują się w nowocześnie urządzonych kuchniach,
  • baterie kuchenne ścienne – to klasyczne rozwiązanie, dla którego charakterystyczne jest to, że bateria jest przymocowana do złączy wody wychodzących ze ściany.

W zależności od preferencji Klienta oraz budżetu na baterię zlewozmywakową proponujemy baterie jedno- i dwuuchwytowe. Te pierwsze są bardziej praktyczne, bo za pomocą jednego uchwytu użytkownik określa zarówno intensywność strumienia wody, jak i jej temperaturę. Baterie kuchenne dwuuchwytowe rekomendujemy Klientom poszukującym rozwiązań do kuchni urządzonych w stylu klasycznym lub retro.

Baterie łazienkowe – umywalkowe i wannowe

Odpowiednia bateria musi znaleźć się również w łazience. Do domów naszych Klientów dostarczamy baterie umywalkowe i baterie wannowe. Ponieważ dla komfortu użytkowania baterii ogromne znaczenie ma jej wysokość po montażu, w ofercie mamy produkty różniące się wymiarami. Dostarczamy produkty o zróżnicowanym wzornictwie – proponujemy baterie łazienkowe wannowe i umywalkowe z wykończeniem m.in.: inox, chrom i mosiądz.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bateriami kuchennymi i łazienkowymi dostępnymi w naszej ofercie. Duży, zróżnicowany wybór to gwarancja, że również Ty znajdziesz coś dla siebie.