Części zamienne do baterii i zestawy do mocowania

Części zamienne do baterii i zestawy do mocowania – sprawdzony sposób na podniesienie funkcjonalności pomieszczenia

Części zamienne do baterii i zestawy do mocowania to praktyczne dodatki, dzięki którym montaż armatury przebiega sprawnie i szybko. Wymieniając poszczególne elementy wyposażenia wnętrza, można w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie, podnieść funkcjonalność łazienki. Wystarczy ruchoma wylewka, by komfort korzystania z umywalki diametralnie się zmienił. W ofercie Kuchinox znajdują się zarówno części zamienne do baterii, jak i zestawy do mocowania, które służą do montażu baterii, kolumny natryskowej lub słuchawek prysznicowych. Dzięki tym akcesoriom proces instalacji sprzętu przebiega bezproblemowo.

Części zamienne do baterii łazienkowych

W ofercie Kuchinox znajdują się praktyczne części zamienne do baterii łazienkowych. Wśród nich wymienić należy aeratory – wyraźnie redukują one ilość wypływającej z baterii wody, co pozwala na obniżenie wysokości rachunków. Do najbardziej przydatnych części zamiennych należą również pokrętła do baterii oraz przyłącze kątowe do montażu baterii ściennej na wannie. Kluczową rolę w prawidłowym działaniu baterii odgrywa głowica. To dzięki niej woda jest odpowiednio zmieszana. Wysokiej jakości, ceramiczne głowice do baterii od Kuchinox odpowiadają za właściwe funkcjonowanie armatury przez długi czas. To jeden z najbardziej wytrzymałych i niezawodnych produktów na rynku.

Części zamienne do zestawów prysznicowych

Stosując części zamienne do zestawów prysznicowych, można w kilka chwil podnieść wygodę korzystania z natrysku. Na uwagę zasługuje modny, czarny drążek natryskowy o uniwersalnym kształcie, który pasuje do większości łazienkowych aranżacji, oraz uchwyt na słuchawkę prysznicową w tym samym odcieniu. W ofercie dostępne są również korki spustowe typu klik-klak, przełączniki funkcji do baterii ściennych oraz tuleje montażowe. Części zamienne i zestawy do mocowania pozwalają na szybki i prosty montaż armatury. Podnoszą też wygodę codziennego korzystania z łazienki.