Kariera

Nasze drzwi są dla Ciebie otwarte. Dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu, poznaj nas bliżej i aplikuj do nas. 

queue de sirene Formularz aplikacji

Krótko o Kuchinox


Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem sanitarnych produktów wyposażenia głównie kuchni i łazienek. Ważną grupą w naszym portfolio są produkty metalowe, w tym klamki i garderoby.

Na rynkach polskim i zagranicznych działamy nieprzerwanie od ponad 25 lat. Nasza siedziba, w której na co dzień pracuje Zarząd spółki, Product Managerowie, Managerowie Klientów Kluczowych, Eksport Managerowie, zespół Marketingowy, dział Handlu Zagranicznego oraz Księgowość, znajduje się w ścisłym centrum Łodzi. 

Magazyn, dział Kontroli Jakości, Serwis Centralny oraz Biuro Obsługi Klienta zlokalizowane są w Smolicach k. Strykowa, w jednym z centrów logistycznych przy węźle autostradowym (A1 i A2). 

W miejscowości Buk pod Poznaniem znajduje się nowoczesna fabryka wyrobów granitowych, w której powstają m.in. nasze zlewozmywaki granitowe. W 2022 roku, na terenie Rumunii uruchomiliśmy drugi zakład produkcyjny o tym samym profilu. W fabrykach należących do spółki, poza Kadrą Zarządzającą, Technologami i Planistami Procesu Produkcyjnego, pracuje doświadczony zespół Inżynierów, Operatorów Maszyn, Kontrolerów i Magazynierów.

Kuchinox to również zespół Przedstawicieli Handlowych oraz współpracujących z nami Serwisantów, działających na terenie całego kraju.

Co oferujemy?


Osoby zatrudnione w Kuchinox mogą liczyć na:

- umowę o pracę (lub inne formy zatrudnienia, jeśli pojawi się taka potrzeba)
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się podstawy oraz premii
- prywatną opiekę medyczną
- dofinansowanie do zajęć sportowych dla siebie, osób towarzyszących i dzieci
- możliwość przystąpienia do zbiorowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- dodatkowe świadczenia socjalne
- zniżki na zakup produktów firmowych


Kogo szukamy

Kuchinox to zgrana grupa pełnych zaangażowania specjalistów, którzy sumiennie podchodzą do powierzonych im zadań, chętnie dzielących się własnym doświadczeniem i dbających o przyjazną atmosferę w zespołach oraz całej firmie. Nasz zespół to połączenie młodości z doświadczeniem, które gwarantuje stały rozwój oparty na pogłębianej od 1997 wiedzy branżowej.

W Kuchinox jest miejsce zarówno dla doświadczonych specjalistów, a także dla osób z innych branży oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją zawodową karierę. Cenimy sobie zarówno umiejętności i kompetencje zawodowe, jak i świeże spojrzenie na produkty wyposażenia wnętrz.

Jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia, sumienną, ciekawą naszej branży? Cenisz sobie przyjazną, rodzinną atmosferę w miejscu pracy? Chcesz czerpać z wiedzy doświadczonych pracowników? Nie boisz się wprowadzania własnych, innowacyjnych pomysłów? Dołącz do zespołu Kuchinox już dziś!

Proces rekrutacyjny

Rekrutacje na konkretne stanowiska prowadzimy za pośrednictwem tematycznych portali, takich jak pracuj.pl czy olx.pl lub za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm doradztwa personalnego. Po zapoznaniu się z nadesłanymi zgłoszeniami, kontaktujemy się telefonicznie w wybranymi kandydatami i umawiamy pierwsze spotkanie (możliwe w wersji online) z kierownikiem działu, którego rekrutacja dotyczy. Drugi etap to osobiste spotkanie z przedstawicielem działu HR i kierownikiem działu, na którym omawiamy wzajemne oczekiwania, w tym wysokość wynagrodzenia. W przypadku stanowisk o wąskiej specjalizacji należy się liczyć w drugim etapie rekrutacji z testem z umiejętności językowych, zakresu obsługi programów komputerowych czy też zadaniem konkursowym, zależenie od wakatu, którego dotyczy rekrutacja. O wynikach rozmów kwalifikacyjnych – niezależnie od decyzji – zawsze informujemy, wszystkich kandydatów drugiego etapu, telefonicznie.

Staże i praktyki zawodowe

W Kuchinox dajemy uczniom i studentom możliwość zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych w różnych dziedzinach. Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem stażu lub praktyk zawodowych w naszej firmie, napisz do nas na adres kuchinox@kuchinox.pl

Jesteśmy przekonani, że będziesz chciał zostać z nami dłużej.

zgłoś się na staż

Etapy rekrutacji

Złożenie aplikacji

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, nie zwlekaj! Wyślij do nas CV.

Wstępna selekcja

Na tym etapie analizujemy szczegółowo wszystkie nadesłane CV.

Kontakt z wybranymi kandydatami

Z wybranymi osobami przeprowadzimy rozmowę telefoniczną i zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.

Rozmowa rekrutacyjna

Zostaniesz zaproszony na rozmowę. Zobaczysz siedzibę firmy oraz poznasz przełożonego.

Przedstawienie warunków współpracy

Podczas spotkania ustalimy szczegółowe warunki zatrudnienia.

Zatrudnienie

Zaczniesz rozwijać swoją karierę pracując dla marki Kuchinox.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Zapytaj, lub od razu wypełnij formularz i prześlij nam swoje CV

* pola wymagane