Kariera

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces. Henry Ford

Już od ponad dwudziestu lat oferujemy funkcjonalne wyposażenie domów w przystępnej cenie. Nasze klamki, armaturę i akcesoria kuchenne można spotkać także w restauracjach, hotelach i punktach usługowych. Niektóre z nich zyskały miano celebrytów, ukazując się w magazynach branżowych. Często nasze produkty wpierały akcje charytatywne. Cenimy sobie również możliwość wspierania inicjatyw sportowych i kulturalnych.

Wciąż poszerzamy horyzonty i wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, poszukujących wyposażenia wnętrz. Za sukcesem firmy Kuchinox stoją ludzie. Ich zaangażowanie, profesjonalizm i otwartość na innowacyjne rozwiązania. Niektórzy nasi pracownicy pamiętają początki istnienia firmy i z dumą patrzą na jej dynamiczny rozwój.

Jeśli poszukujesz pracy, w której chciałbyś zostać na dłużej i pragniesz przyczynić się do tworzenia elementów wyposażenia domów miliona Klientów, dołącz do nas. W firmie Kuchinox oferujemy miejsca pracy w następujących działach: Handlu, Marketingu, Eksportu, Zakupu, Księgowości, Magazynu, Serwisu i Kontroli Jakości. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikując do firmy Kuchinox prześlij CV z klauzulą.
Aktualne oferty pracy można znaleźć pod linkiem: PRZEJDŹ DO OFERT

Klauzula do CV

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kuchinox Sp. z o. o. Sp. k. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.

Jeśli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kuchinox Sp. z o.o. Sp. k., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”