Zestawy natryskowe

Nowoczesne i designerskie zestawy natryskowe Kuchinox

Zestaw natryskowy to komplet akcesoriów, które podłącza się do baterii natryskowej. Stanowi on element doposażenia łazienki. Składa się zwykle ze słuchawki prysznicowej, węża oraz uchwytu punktowego lub drążka. W katalogu Kuchinox prezentujemy szeroką ofertę zestawów natryskowych o różnych kształtach, funkcjach i kolorystyce. Dzięki tej różnorodności każdy użytkownik znajdzie armaturę adekwatną do swoich oczekiwań i potrzeb.

Większość modeli charakteryzuje się ponadprzeciętną klasą przepływu Z ≤ 12 l/min oraz Z ≤ 7,2 l/min, umożliwiającą oszczędność wody podczas użytkowania. Zestawy natryskowe wyposażone są w węże o długości 1200 mm i 1500 mm, które nie krępują ruchów. Nasze produkty dostępne są w wariantach z dwoma rodzajami słuchawek prysznicowych. Wyposażone są one w jeden strumień – deszczowy – bądź w trzy – deszczowy, mieszany i hydromasaż.
Natryski marki Kuchinox wyróżniają się na tle konkurencji ze względu na obecność systemu antyskręt. Zapobiega on splątywaniu się węża w trakcie użytkowania. Z kolei system antykamień umożliwia łatwe zachowanie produktu w idealnym stanie.

Tworząc nasze zestawy natryskowe, dbamy nie tylko o jakość i solidność ich wykonania, ale również o estetykę. Natryski punktowe oraz natryski na drążku charakteryzują się ponadczasowym i oryginalnym designem. Oferujemy klasyczne rozwiązania z wykończeniem typu chrom, ale również czarne zestawy doskonale nadające się do łazienek w stylu industrialnym. Na uwagę zasługuje też seria, w przypadku której elementy drążka i uchwytu punktowego utrzymane są w kolorze różowego złota.

Klasyczne zestawy natryskowe punktowe

Zestawy natryskowe punktowe to klasyczne i podstawowe rozwiązania, które mocuje się do płytek łazienkowych za pomocą uchwytu punktowego. To minimalistyczna armatura, którą można zamontować w łazienkach zarówno z kabiną prysznicową, jak i z wanną z funkcją prysznica. Natrysk punktowy z powodzeniem można zastosować także przy systemach z deszczownicą.

Kompleksowe zestawy natryskowe na drążku

Zestawy natryskowe na drążku są dodatkowym wyposażeniem łazienki, dzięki któremu codzienne korzystanie z prysznica staje się wyjątkowo komfortowe. Umożliwiają one regulację wysokości słuchawki, co sprawia, że użytkownicy o różnym wzroście mogą dostosować jej położenie do indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie to jest przydatne, gdy z prysznica w domu korzystają nie tylko dorośli, ale również dzieci. W katalogu Kuchinox klienci mogą odnaleźć również modele wyposażone dodatkowo w mydelniczkę.