Zlewozmywaki granitowe

Solidne i eleganckie zlewozmywaki granitowe Kuchinox

Zlewozmywaki granitowe to najtrwalsze na rynku zlewy. Zrobione są w większości z kruszywa, czyli materiału kompozytowego, składającego się głównie z piasku kwarcowego, oraz, w mniejszej części, ok. 20–30%, z wysokiej jakości żywic. Wykonanie zlewu z takich surowców czyni go wyjątkowo odpornym na zarysowania, a także uderzenia – nawet sztućców czy dużych i ciężkich naczyń.

Co więcej, zlewozmywaki granitowe dobrze znoszą wysokie temperatury – są niepodatne na szok termiczny do 250°C. Produkty charakteryzują się równie wysoką odpornością na środki chemiczne oraz przebarwienia.

Zlewozmywaki granitowe jednokomorowe

W ofercie Kuchinox dostępne są zlewozmywaki granitowe jednokomorowe. To rozwiązania doskonałe do małych oraz dużych kuchni. Nasze produkty pasują do szafek o szerokości 50 cm. Wszystkie dostępne są w zestawie z syfonem (Space Saving). Posiadają korek manualny, przyłącze do zmywarki, a także fabrycznie wycięte otwory na baterię.

Praktyczne zlewozmywaki jednokomorowe granitowe z ociekaczem

Zlewozmywaki jednokomorowe granitowe to niewielkie produkty do kuchni, w których mycie dużej liczby naczyń nie należy do najłatwiejszych. Jednak wybierając zlew z ociekaczem, istotnie można ułatwić sobie różne prace kuchenne. To element, na którym można kłaść po umyciu czyste kubki, talerze oraz garnki czy postawić suszarkę na naczynia.

Ponadto wielu użytkowników korzysta z ociekacza podczas rozmrażania mięsa i innych produktów spożywczych, a także wylewania resztek napojów czy odlewania wody, gdy komora jest pełna. Dodatkowo ułatwia to wysoki rant – zapobiegający rozchlapywaniu wody poza zlewozmywak. W przypadku różnych pomieszczeń można zdecydować się na zlew granitowy z półociekaczem, który zajmuje nieco mniej miejsca, ale wciąż daje wiele możliwości.

Czarne zlewozmywaki granitowe do oryginalnych kuchni

Zlewozmywaki granitowe to rozwiązanie powszechnie stosowane w nowoczesnych kuchniach. Sprawdzi się jednak ono również w klasycznych wnętrzach. W naszej ofercie znajdują się różne warianty wykończeniowe, co zapewnia kupującym większą swobodę aranżacji. W katalogu Kuchinox znajdują się zlewozmywaki granitowe czarne, szare oraz beżowe.