Zlewozmywaki stalowe

Stalowe zlewy – popularne i sprawdzone rozwiązanie

Zlewozmywaki stalowe to jedne z najpopularniejszych rozwiązań wybieranych do kuchni. Stal jest materiałem, który doskonale sprawdza się w tym pomieszczeniu, gdyż charakteryzuje się wysoką trwałością, ale też estetyką. Zlewy stalowe firmy Kuchinox wykonywane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu nasze produkty są odporne na szok termiczny, uderzenia, silne zabrudzenia, a także szkodliwe działanie kwasów czy środków chemicznych.

Taka charakterystyka produktów sprawia, iż zyskały one dużą popularność wśród klientów. Biorąc pod uwagę wysoką jakość i funkcjonalność zlewów stalowych, są one relatywnie tanie. W zależności od liczby komór, wymiarów, rodzaju wykończenia czy wyposażenia w ociekacz dobry zlew stalowy można kupić w cenie wynoszącej nawet poniżej 200 zł.

Zlewozmywaki do małych i dużych kuchni

W katalogu produktów Kuchinox znajdują się zlewozmywaki stalowe do małych oraz dużych kuchni. Są to produkty przeznaczone do standardowych wielkości szafek dostępnych na rynku – mających 50 cm, 60 cm czy 80 cm szerokości. Wszystkie nasze zlewy sprzedajemy w zestawie z odpowiednio dopasowanym syfonem, który stanowi zabezpieczenie przed przedostawaniem się do wnętrza nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.

W ofercie Kuchinox dostępne są zlewy:
• 1-komorowe
• 1,5-komorowe
• 2-komorowe.

Ponadto każdy z wariantów można kupić w wersji bez ociekacza, z ociekaczem bądź z półociekaczem. To dodatkowy element, stanowiący miejsce osuszania naczyń bądź rozmrażania produktów spożywczych.

Zlewozmywaki stalowe wpuszczane i nakładane

Zlewy stalowe dostępne w naszej ofercie rozróżnia się również ze względu na sposób ich montażu. Wymienić można zlewozmywaki wpuszczane w blat, nakładane na szafkę oraz podwieszane. Podczas instalacji produktów wpuszczanych wymagane jest wycięcie odpowiedniej wielkości otworu w blacie. Mogą być one mocowane z krawędziami nieznacznie wychodzącymi nad poziom blatu lub znajdującymi się na równi z blatem.

Montaż zlewów stalowych nakładanych na szafkę jest łatwiejszy niż w przypadku modeli wpuszczanych. Aby je przymocować należy dobrać wielkość produktu do gabarytów mebli bądź odwrotnie. Instalacji można dokonać samodzielnie, postępując zgodnie z poleceniami uwzględnionymi w instrukcji producenta. Oferowane przez nas zlewy podwieszane to zlewozmywaki gospodarcze, które sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak garaż czy piwnica.

Nowoczesne zlewozmywaki stalowe do kuchni

Wybierając zlewozmywak stalowy do kuchni, warto zdecydować się na nowoczesny sprzęt z dodatkowymi funkcjonalnościami. Część naszych modeli wyposażona została w przelew w komorze, a także w opcję podłączenia do zmywarki. To detale, które okazują się niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu zlewów. Ponadto spora część produktów posiada wykończenie typu len, które czyni stalową kompozycję jeszcze bardziej odporną na zarysowania.