Zlewozmywaki stalowe – rozwiązanie na lata

Są odporne na działanie środków chemicznych, pasują do kuchni urządzonej w każdym stylu, a utrzymanie ich w czystości nie jest kłopotem. Zlewozmywaki stalowe, bo o nich mowa, nieprzypadkowo cieszą się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych. Stal jest materiałem odpornym na działanie wysokich temperatur i agresywnego środowiska występującego w kuchni. Jeżeli chcesz zakupić zlew na lata, zdecyduj się na naszą propozycję – wybierz zlewozmywak stalowy.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn, stal można dowolnie obrabiać. Efektem tego są zlewozmywaki stalowe o różnych wymiarach. Dostępne u nas produkty różnią się także wykończeniem – proponujemy m.in. gładkie i mikrolen.

Poznaj nasze zlewozmywaki stalowe

Proponujemy różne zlewozmywaki stalowe. W zależności od preferencji oraz projektu kuchni, zakupisz u nas:

  • zlewozmywaki stalowe 1 komorowe – to najmniejsze dostępne u nas zlewozmywaki, które idealnie sprawdzają się w niewielkich kuchniach,
  • zlewozmywaki stalowe 1.5 komorowe – to wariant pośredni, idealny tam, gdzie nie ma miejsca na tradycyjny, czyli dwukomorowy zlewozmywak,
  • zlewozmywaki stalowe 2 komorowe – sprawdzą się w dużych kuchniach, w których naczyń do zmywania jest wiele.

Zdecydowałeś się na gotowy zestaw mebli? A może zainwestowałeś w meble na wymiar? U nas zakupisz zlew bez względu na preferowany sposób jego montażu. Proponujemy:

  • zlewozmywaki stalowe nakładane – nakłada się je na szafkę,
  • zlewozmywaki stalowe wpuszczane – mają zastosowanie w tych kuchniach, w których znajdą się meble na wymiar.

Szeroki wybór rozmiarów oraz różne kształty zlewozmywaków – u nas znajdziesz zlewozmywak stalowy, którego potrzebujesz i który posłuży Ci przez wiele lat.