Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Nowatorska seria baterii

Początek roku przyniósł nową serię baterii o dźwięcznej nazwie ALANIS.  "To krok w stronę innowacji oraz pierwsza taka seria baterii w naszym portfolio, w której widzimy połączenie dwóch różnych wykończeń wraz z ciekawym designem." – mówi Barbara Stempniak Product Manager marki Kuchinox.

Dwukolorowa kolekcja w wersji białej bądź czarnej z elementami tj. rozety, nakrętki bądź dźwignia w barwie różowego złota. To krok w stronę coraz modniejszego wykończenia jakim jest różowe złoto oraz kolorów, które na stałe zagoszczą w armaturze (tj. biały oraz czarny). Delikatne linie o zaokrąglonych krawędziach, które są w serii to ponadczasowe wzornictwo, które bez problemu odnajdzie się w klasycznych jak i tych nowoczesnych łazienkach.

W ofercie dostępne są też modele do wyposażenia całej łazienki. Na szczególną uwagę zasługują aż trzy modele baterii umywalkowej tj. standardowy sztorcowy kran, nablatowy z podwyższonym korpusem oraz z ruchomą wylewką w kształcie „L” z  boczną dźwignią. Baterie ALANIS to również baterie kuchenne. Wśród nich model występujący w czterech wykończeniach tj. czarny z różowym złotem, biały z różowym złotem oraz całkowicie jednolite w chromie oraz czerni.

Ta niecodzienna kolekcja z pewnością będzie cieszyć nie tylko oko, ale i nada wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.