Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Baterie Gava w trzech kolorach

Złote, czarne czy chromowe? Oto jest pytanie! Na szczęście w nowej serii baterii łazienkowych Gava mamy wszystkie trzy wykończenia. Podstawowe modele umywalkowe oraz wannowy i natryskowy umożliwią wyposażenie małej łazienki.

Na serię Gava składają się modele dostępne w trzech wersjach. Tradycyjny chrom znajdzie zastosowanie we wszystkich klasycznie urządzonych łazienkach. Będzie się idealnie komponował z jasnymi płytkami, meblami i ceramika sanitarną. Do wnętrz nowoczesnych, loftowych i utrzymanych w nieco ciemniejszych barwach polecamy baterie w wykończeniu matowej czerni, które gwarantują elegancki efekt. Wszystkim tym, który lubią mocne, błyszczące akcenty z pewnością przypadną do gustu baterie w wykończeniu złota w tradycyjnym, żółtym odcieniu.

Dodatkową zaletą serii jest niska klasa przepływu baterii umywalkowych. Dzięki temu ograniczamy zużycie wody, co z kolei przekłada się na niższe rachunki. Ponadto, modele umywalkowe mają ruchomy aerator, który umożliwia zmianę kąta wypływu wody. Minimalizuje to ryzyko rozchlapywania strumienia o ścianki.