Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Elika II - klamka zaprojektowana z myślą o Tobie

Klamka Elika II to absolutny hit wnętrzarskiego designu, który odmieni Twoje wnętrza, nadając im elegancji i stylu. Z niepowtarzalnym designem na szyldzie w kształcie kwadratu, klamka staje się centralnym punktem każdego pomieszczenia. W najnowszym modelu połączyliśmy czarne matowe wykończenie z nietuzinkowym różem co sprawia, że klamka jest jedną z bardziej eleganckich wśród klamek na szyldzie krótkim.

To prawdziwe dzieło sztuki doskonale wpisuje się w różne style wnętrzarskie, komponując się idealnie z drzwiami sypialni, salonu, kuchni, przedpokoju, jak i łazienki, nadając wyjątkową estetykę. Klamka Elika II to także wygoda w użytkowaniu. Jej ergonomicznie zaprojektowana, gładka, czarna rękojeść zapewnia komfort podczas otwierania i zamykania drzwi. Najwyższa jakość materiałów z jakich seria Elika II  została wykonana gwarantuje trwałość i odporność na korozję. Montaż jest bezpieczny i solidny, a kompaktowe wymiary klamki pasują zarówno do mniejszych, jak i większych drzwi wewnętrznych.

Klamka Elika II to nie tylko element wyposażenia, to prawdziwe dzieło sztuki, które nadaje wnętrzu niezwykłego charakteru. Odkryj nową definicję elegancji i stylu dzięki klamce Elika II.