Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Kolumny natryskowe Nortes - nowoczesny design i doskonała funkcjonalność

Wychodząc naprzeciw współczesnym trendom zaprojektowaliśmy kolumny natryskowe zintegrowane z baterią oraz z baterią z ruchomą wylewką.

Ta innowacyjna propozycja od Kuchinox łączy nowoczesny i stylowy design, harmonizując zarówno z łazienkami o wykończeniu chromowym, jak i czarnym. Funkcjonalność kolumny Nortes gwarantuje maksymalny komfort podczas codziennych kąpieli. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają połączenia nowoczesnego designu, wygody użytkowania oraz trwałości. Kolumny z baterią spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, sprawiając, że codzienne chwile spędzone pod prysznicem staną się prawdziwą przyjemnością. Niezrównane atuty kolumn natryskowych Nortes to przede wszystkim różnorodne strumienie wody w słuchawce, wąż z systemem antyskręt, zastosowany system antykamień, który minimalizuje gromadzenie się osadów i kamienia, utrzymując wydajność i wydajność produktu na dłużej czy regulowana wysokość deszczownicy. Dodatkowo, ceramiczny przełącznik natrysku gwarantuje precyzyjne i płynne zmiany strumienia wody, podnosząc komfort korzystania z prysznica. Dzięki możliwości zestawienia kolumn Nortes z armaturą w tym samym wykończeniu czerni czy chromu np. z serii Gava czy Dima uzyskamy spójny i harmonijny wygląd wnętrza, podkreślając elegancki standard wyposażenia łazienki.

Nowe kolumny Nortes to rozwiązanie dla tych, którzy szukają połączenia nowoczesnego designu, wygody użytkowania oraz trwałości. To zaawansowane wyposażenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

NORTES kolumna natryskowa z baterią

720.00 zł

NORTES kolumna natryskowa z baterią

720.00 zł

NORTES kolumna natryskowa z baterią z ruchomą wylewką

720.00 zł

NORTES kolumna natryskowa z baterią z ruchomą wylewką

720.00 zł