Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Kolumny natryskowe Ondo to kolejne czarne nowości wśród natrysków Kuchinox

Do chromowej rodziny Ondo dołączyły wyjątkowe modele kolumn natryskowych w wykończeniu czarnym. Zarówno model okrągły, jak i kwadratowy doskonale pasuje do nowoczesnych, jak i tradycyjnie zaprojektowanych wnętrz. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest atrakcyjny design w subtelnym wydaniu. Łagodne kształty okrągłej deszczownicy wprowadzają do wnętrza harmonię, a ergonomiczny projekt zapewnia wygodne użytkowanie. Deszczownica kwadratowa Ondo nada przestrzeni kąpielowej wyrafinowanego akcentu.

Kolumny natryskowe Ondo są funkcjonalne, łatwe w montażu i bardzo praktyczne, dzięki regulowanemu systemowi mocowań, który umożliwia łatwe dopasowanie kolumny do indywidualnych potrzeb i wymiarów łazienki. Z pewnością docenią ją rodziny z dziećmi oraz miłośnicy długich i relaksujących kąpieli pod prysznicem. Zarówno kolumny z okrągłą, jak i kwadratową deszczownią wyposażone zostały w 150 cm wąż oraz słuchawkę z wygodną rączką. W modelu z okrągłą deszczownią znajdziemy słuchawkę z trzema strumieniami, umożliwiającą dobór odpowiedniej intensywności strumienia wody.  Dzięki technologii antykamień, która została użyta w kwadratowym oraz okrągłym modelu deszczowni  i słuchawki, uzyskujemy łatwe oraz szybkie usunięcie kamienia wapiennego z silikonowych dysz, uzyskując idealną drożność.

Czarne kolumny Ondo to eleganckie i nowoczesne modele, które  w  połączeniu z armaturą w tym samym wykończeniu dodadzą wyrafinowanego akcentu w każdej przestrzeni kąpielowej.

 

ONDO kolumna natryskowa

244.00 zł

ONDO kolumna natryskowa

244.00 zł

ONDO kolumna natryskowa

244.00 zł

ONDO kolumna natryskowa

244.00 zł