Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Malaga połączenie elegancji z funkcjonalnością

Z przyjemnością prezentujemy premierę najnowszej linii klamek Malaga. Nasz zespół projektowy poświęcił wiele uwagi każdemu detalowi, aby zapewnić, że klamki te nie tylko zachwycają estetyką, ale także spełniają najwyższe standardy funkcjonalności.

Seria Malaga oferuje trzy różnorodne wykończenia: satyna mat, czarny oraz złoty szczotkowany, dając klientom możliwość dopasowania klamek do swojego indywidualnego gustu i stylu wnętrza. Charakteryzują się one prostym, lecz wyrafinowanym designem, który pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Klamki z serii Malaga cechują się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością. Ich kompaktowe wymiary sprawiają, że doskonale leżą w dłoni, zapewniając użytkownikom wygodę podczas codziennego użytkowania. Ponadto, dostępne są w dwóch wersjach szyldów oraz oferują trzy rodzaje zamków, umożliwiając kompleksowe wyposażenie drzwi wewnętrznych.

Klamki z nowej kolekcji łączą trwałość z elegancją, dodając subtelny akcent stylu do każdego pomieszczenia. To nie tylko element wyposażenia, ale także wyraz osobistego stylu i gustu, który podkreśla charakter wnętrza.
Nie przegap okazji, by wprowadzić do swojego wnętrza nową dawkę elegancji i funkcjonalności dzięki klamkom z serii Malaga.