Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Powiększamy serię Alanis

Seria Alanis  skupia się na dostarczaniu doskonałych rozwiązań, tworząc kolekcję, która jest zgodna z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Połączyliśmy w niej dwa najbardziej poszukiwane odcienie złota - żółty i różowy - z eleganckimi wykończeniami w kolorach czerni i bieli.

Dzięki temu w serii można znaleźć modele idealnie dopasowujące się do różnych typów łazienek i kuchni, niezależnie od przyjętego stylu aranżacji. Dopełnieniem całości są baterie bidetowe  Alanis, które stanowią doskonałe uzupełnienie armatury łazienkowej. Baterie w głębokiej czerni doskonale harmonizują z nowoczesnymi łazienkami, natomiast modele z białymi korpusami oddają charakter jasnych i klasycznych wnętrz.  Akcenty w kolorze złota i różowego złota harmonizują z aranżacjami dążącymi do efektownego stylu glamour.

Oprócz wyglądu, modele Alanis przyczyniają się do znacznych oszczędności. Znajdująca się w niskiej klasie przepływu seria gwarantuje mniejsze zużycie wody, co jest korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla Twojego portfela. Łatwy montaż baterii bidetowych pozwala na samodzielne podłączenie bez użycia jakichkolwiek narzędzi. To rozwiązanie nie tylko oszczędza Twój czas, ale również ułatwia instalację, zapewniając pełen komfort użytkowania.  

Baterie Alanis są często preferowanym rozwiązaniem w przestrzeniach o szczególnym znaczeniu wizualnym, takich jak ekskluzywne salony kosmetyczne czy fryzjerskie. Ich obecność nie tylko zdobi wnętrza, ale także podkreśla prestiż otoczenia, tworząc wrażenie luksusu i dbałości o najdrobniejsze detale. Wszechstronność baterii Alanis pozwala na równoczesne zaspokojenie praktycznych potrzeb i estetycznych aspiracji, wprowadzając do wnętrza elementy o unikalnym pięknie i dodatkowej wartości. To więcej niż tylko urządzenie – to wybór podkreślający wyrafinowanie, wygodę i zrozumienie, że detale są tym, co czyni przestrzeń wyjątkową.

 

ALANIS bateria bidetowa stojąca z korkiem

447.00 zł

ALANIS bateria bidetowa stojąca z korkiem

447.00 zł

ALANIS bateria bidetowa stojąca z korkiem

447.00 zł

ALANIS bateria bidetowa stojąca z korkiem

447.00 zł