Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Premiera słuchawek i zestawów punktowych orca: czarna elegancja w łazience

Z uwagi na rosnącą popularność naszych zestawów w chromie, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej wersji w eleganckim czarnym wydaniu, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Z radością prezentujemy najnowsze produkty – słuchawki oraz zestawy natryskowe punktowe Orca, gdzie nowoczesność łączy się z funkcjonalnością w lekkich formach, tworząc idealne dopasowanie do współczesnych przestrzeni łazienkowych.

Ich projekt, skoncentrowany na klarownych, kwadratowych i kanciastych formach, z pewnością przyciągnie entuzjastów minimalistycznego designu.

Zarówno słuchawki, jak i zestawy punktowe Orca, stanowią doskonałe uzupełnienie dla tych, którzy poszukują eleganckich i praktycznych rozwiązań do swojej łazienki. Kwadratowe kształty baterii harmonijnie współgrają z resztą serii, tworząc spójny i stylowy wystrój łazienki.

Orca to nie tylko kwestia estetyki, ale także innowacyjności. Nowości prezentowane w serii są odpowiedzią na oczekiwania osób ceniących nowoczesne podejście do aranżacji łazienki. Seria Orca obiecuje połączenie elegancji z funkcjonalnością, tworząc niezapomniane doznania podczas codziennej kąpieli.

 

ORCA słuchawka natryskowa

26.00 zł

ORCA słuchawka natryskowa

26.00 zł

ORCA zestaw natryskowy punktowy

47.00 zł

ORCA zestaw natryskowy punktowy

47.00 zł