Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Zachowaj porządek w butach z organizerami Kuchinox

Ile par butów ma kobieta? Dokładnie tyle, ile zmieści się w szafce. By więc móc bez obaw cieszyć się nowymi egzemplarzami, a dodatkowo zachować w nich pełen porządek, firma Kuchinox proponuje kolorowe organizery na obuwie, które w sprzedaży dostępne są od 23.11.2018.

Organizery na obuwie Kuchinox posiadają solidną konstrukcję z polipropylenu i wytrzymałe, antypoślizgowe wykończenie. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że są łatwe we wkładaniu na półkę i wyjmowaniu z niej, a samo ułożenie na nich obuwia jest również dziecinnie proste. Dzięki temu, że na organizerach Kuchinox układa się but jeden nad drugim, w szafce można zmieścić aż dwa razy więcej par. Zaletą takiego rozwiązania jest również fakt, że pary zawsze będą ułożone razem. Nie trzeba się przy tym martwić o zabrudzenie organizera np. błotem – można go bowiem bez obaw myć pod bieżącą wodą

Obecnie w sprzedaży dostępne są modele biały, czarny oraz zielony. Każdy z nich ma rozmiar: 60-110 x 100 x 250 mm (wysokość x szerokość x głębokość) i posiada 2 lata gwarancji. Szczegółowe informacje o opisywanych akcesoriach znajdują się na stronie produktu.